نتایج جستجو برای عبارت :

درد مشترک

تداوم عشق در زندگی مشترک 
در زندگی مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگی مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگی مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگی باشند ، به طور قطع می توانند بچه های بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگی مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگی د
تداوم عشق در زندگی مشترک 
در زندگی مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگی مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگی مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگی باشند ، به طور قطع می توانند بچه های بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگی مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگی د
قسمت اول :

قسمت دوم :

1. ضرورت آموزش قواعد مشترک زندگی مشترک

2.آمار طلاق در کشور 

3.واقعیت طلاق

4. طلاق عاطفی 
5. محبوب ترین نهاد اجتماعی خانواده است

6. ازدواج تشکیل دهنده نهاد اجتماعی است

7. ارزش خانواده

8. موفقیت در زندگی مشترک

9. اذیت و آزار نسبت به زن

10. بهترین شما ، بهترینه برای خانواده است

11. قواعد زندگی مشترک

12. قواعدی که آموزش نمی خواهند

13. عمل به دانسته ها در زندگی مشترک

14. توصیه امام صادق (ع) به عنوان بصر
روابط در زندگی مشترک پیچیدگی هایی دارد و هر عمل و گفتار زن و شوهر می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر آن اثر بگذارد . زندگی مشترک از جزئیاتی تشکیل شده است که ممکن است حتی به نظر هم نیاید ، اما در بهتر شدن یا نشدن روابط مشترک موثر واقع شود . بنابراین برای تحکیم روابط در زندگی مشترک سعی کنید همیشه تمرین کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید . همیشه قبل از بیان نظرات خود در مورد آن به خوبی فکر کنید بعد آن را بیان کنید .
چرا مقایسه همسر با دیگران اشتبا
گفت:من اگر زبانم آتش / من اگر ترانه هایم همه شعله های سرکش / چه کنم؟ که یک دل است و همه درد های یاران...گفتم:به رو به رو که نگاه می کنم تعدادی ظاهر می بینم.چند عدد "چشم چشم دو ابرو" بدون جزئیات بیش تر.سیاهه ی پیش رویم هیچ دخلی به سیاهی پشت رویم ندارد.درد های یاران چیست؟نمی دانم...
گفت:همراه شو عزیز کاین درد مشترک / هرگز جدا جدا درمان نمی شود.
گفتم:درد مشترک چیست؟مگر ما درد مشترک هم داریم؟
گفت:آمدگان و رفتگان از دو کرانه ی زمان / سوی تو می دوند هان! ای تو

نکات ضروری برای شروع زندگی مشترک موفق ( بخش دوم)

زندگی مشترک در ابتدا، با تمام سختی‌هایی که برای انتخاب همسر دارد، بسیار آسان است اما اگر از یک زندگی مراقبت نشود، قطعا آسیب خواهد دید. این مراقبت باید به صورت دوطرفه باشد؛ هر دو طرف باید مراقب رفتار خودشان و احساس طرف مقابل باشند و بدانند هر دو مسئول حفاظت از زندگی مشترکشان هستند.
ادامه مطلب
روابط در زندگی مشترک پیچیدگی هایی دارد و هر عمل و گفتار زن و شوهر می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر آن اثر بگذارد . زندگی مشترک از جزئیاتی تشکیل شده است که ممکن است حتی به نظر هم نیاید ، اما در بهتر شدن یا نشدن روابط مشترک موثر واقع شود . بنابراین برای تحکیم روابط در زندگی مشترک سعی کنید همیشه تمرین کنید و هر حرفی را به زبان نیاورید . همیشه قبل از بیان نظرات خود در مورد آن به خوبی فکر کنید بعد آن را بیان کنید .
چرا مقایسه همسر با دیگران اشتبا
خدایا کجا برم
به کی رو بزنم
از کی توقع
و انتظار داشته 
باشم
کی رو محرم دلم کنم
وقتی جز نزد تو خیر 
یافت نمی شود.
وقتی جز نزد تو خیر 
و نیکی نیست.
پس به کجا چنین شتابان
برم.
وقتی تمام مشترکین مورد نظر
خاموشن و این تویی که فقط 
در دسترسی.
مشترک مورد نظری که 
با نظرت حال دلمان خوب شود.
اللهم غیر سوء حالنا بحسن حالک .
در این پروژه ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه یک درایور led  با استفاده از میکروکنترلر 8051 قابل اجرا است. یک LED دو قطبی با یک LED معمولی دو رنگ متفاوت است به این معنا که یک LED دو قطبی فقط دو لامپ دارد در حالی که یک LED معمولی دو رنگ دارای سه لبه است.
یک چراغ LED نوع خاصی از LED است که از دو دیود متشکل از جهت معکوس به یکدیگر تشکیل شده است. یک چراغ LED با دو رنگ معمولاً از سه پایانه یک پین مشترک و دو پین جداگانه تشکیل شده است. اگر یک LED کاتد معمولی باشد یا اگر ی
در این پروژه ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه یک درایور led  با استفاده از میکروکنترلر 8051 قابل اجرا است. یک LED دو قطبی با یک LED معمولی دو رنگ متفاوت است به این معنا که یک LED دو قطبی فقط دو لامپ دارد در حالی که یک LED معمولی دو رنگ دارای سه لبه است.
یک چراغ LED نوع خاصی از LED است که از دو دیود متشکل از جهت معکوس به یکدیگر تشکیل شده است. یک چراغ LED با دو رنگ معمولاً از سه پایانه یک پین مشترک و دو پین جداگانه تشکیل شده است. اگر یک LED کاتد معمولی باشد یا اگر ی
با گردش در احادیث و آیات مربوط به شهادت، متوجّه می‌شویم که لفظ "شهید"، کاربردهای مختلفی دارد و صرفا بر "کسی که در راه خدا جان خود را از دست داده است" اطلاق نمی‌شود.
مثلا خدا هم شهید است، رسول الله (صلّی الله علیه و آله) شهید است و ... 
و یا در احادیث آمده است که فاعل برخی از امور، با شهید می‌میرند یا شهید مبعوث می‌شوند، مثلا کسی که فلان سوره‌ی قرآن را بخواند، یا کسی که با نفس خودش مجاهده کند و ... (جمله‌ی "مات شهیدا" را در نرم افزارهای حدیثی جست و ج
چرا برخی جوانان از تشکیل زندگی مشترک و متعهد شدن در برابر آن واهمه دارند؟

در حالی که باید بدانیم انسان همواره نیاز به پیشرفت دارد و برای رسیدن به درجات بالاتر به ناچار باید یکسری از تغییرات را در مراحل مختلف زندگی بپذیرد. 
ادامه مطلب

خلخالی با تاکید به پاسخگویی سریع و دقیق کاربرهای واحد ۱۲۲ در مورد موضوعات مختلف آب و فاضلاب تصریح کرد: بعد از گرفتن آدرس مشترک و پرسش از چگونگی و نوع حادثه، سریعا آدرس برای اعزام اکیپ تعمیراتی به واحد اتفاقات ابلاغ می‌شود.

مجید خلخالی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مرکز به طور متوسط در طول شبانه‌روز به ۸۰ تماس تلفنی پاسخ می‌دهد که این تعداد تماس در زمان قطع آب افزون به ۲۰۰ مورد می‌رسد.
وی اظهار داشت: قبل از تاسیس و
اومدم اون مقدمه‌ای ک واسه پست مشترک سه‌شنبه‌ی مهدوی واسه آخرسال بود رو بنویسم/ولی ظاهرا بشدت مغزم قفل شده و وای و ای داد
کلا قشنگ معلومه ک دیگه اون ارزش سابق رو ندارم و این خیلی بده...:/
حالا اینکه واسه گناهامه یا مغرور شدم نمیدونم ولی در کل امسال رو کلا همه‌ی مناسبتای مذهبی رو تا اونجا ک یادمه یکی پس از دیگری دارم از دست می‌دم:(
////////////
اگه ی مقدمه‌ واسه پست مشترک سه‌شنبه‌ی مهدوی نوشتید واسه منم بفرستید
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .
دوره مشترک آزمون دکتری
سایتی در مورد دوره مشترک آزمون
اطلاعاتی د رمورد دوره آزمون
دوره مشترک آزمون چگونه است
سایتی در مورد مقطع دکتری
شهریه دوره مشترک آزمون دکتری
راهنمای ثبت نام آزمون دکتری
مراحل ثبت نام کنکور دکتری
سایتی در مورد کنکور دکتری
نحوه ثبت نام آزمون دکترا
شرکت در کنکور دکترا سراسری و آزاد
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیل
قسمت اول :

قسمت دوم :

1. ضرورت آموزش قواعد مشترک زندگی مشترک

2.آمار طلاق در کشور 

3.واقعیت طلاق

4. طلاق عاطفی 
5. محبوب ترین نهاد اجتماعی خانواده است

6. ازدواج تشکیل دهنده نهاد اجتماعی است

7. ارزش خانواده

8. موفقیت در زندگی مشترک

9. اذیت و آزار نسبت به زن

10. بهترین شما ، بهترینه برای خانواده است

11. قواعد زندگی مشترک

12. قواعدی که آموزش نمی خواهند

13. عمل به دانسته ها در زندگی مشترک

14. توصیه امام صادق (ع) به عنوان بصری
راهکارهای مؤثر و تاثیر گذار برای حفظ غرور مردانه
بدون تردید، از جمله خصوصیات لاینفک موجود در شخصیت مردان، غرور مردانه محسوب می شود. به طور کلی، مردان در مقایسه با زنان، غرور و اقتدار را به میزان بیشتری در کانون توجهات خود قرار می دهند. از سوی دیگر، خدشه وارد شدن به غرور مردانه، از جمله خط قرمزها و مرزهای یک زندگی مشترک به شمار می رود. چرا که زیر سوال رفتن بزرگی و اقتدار مرد به ویژه در زندگی مشترک می تواند عواقب سنگینی مانند متزلزل شدن پایه  ه
"عهد مشترک" عنوان کتابی است که رسالتی بزرگ بر عهده دارد.
رسالت انتقال اصلی‌ترین معارف و مبانی انقلاب اسلامی از زبان ستون خیمه‌ی انقلاب، رهبر انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، به عموم مردم.
محور این کتاب، پیام جامع و کامل مقام معظم رهبری به مناسبت اولین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی، می‌باشد.
این کتاب در دو فصل تدوین شده است:
فصل اول: 
مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی
فصل دوم: 
معارف، مقاصد و توقعات انقلاب اسلامی
کتاب ع
هیچوقت رابطه دوستی را با ازدواج مقایسه نکنید!!
➣ دو نفر شاید دوستان خوبی برای هم باشند، اما به منزله اینکه شریک زندگی خوبی هم برای هم می توانند باشند نیست
اکثرا بعد ازدواج انتظار دارند رابطه شان همچون همان دوران دوستی باشد این در حالی‌ست که اخلاق و رفتار افراد زیر یک سقف مشترک با مسئولیت‌های زندگی مشترک متفاوت است با آنچه در دوران دوستی مشاهده می‌کنید.
برای بدست آوردن بزرگترین شمارنده ی مشترک دو عدد ( بزرگترین مقسوم علیه مشترک ) چهار روش وجود دارد.
1) روش اقلیدسی                                 2) روش نردبانی 
3) روش تجزیه به عوامل اول                   4) روش بازگشتی
جهت محاسبه آنلاین می توانید به لینک زیر مرجعه کنید.
                                                              http://gcd.awardspace.com
به دست آوردن بزرگترین مضرب مشترک دو عدد یا  ب.م.م کار ساده ای است اما چند روش برای به دست آوردن آن وجود دارد.
برای به دست آوردن بزرگترین مضرب مشترک دو عدد کافی است که مضارب هر دو عدد را بنویسید، سپس بزرگترین مضرب مشترک را که در هر دو عدد وجود دارد را مشخص کنید.
مقایسه مضرب های مشترک
۱- مضرب های عدد را پیدا کنید.
برای پیدا کردن بزرگترین مضرب مشترک نیازی نیست که مضرب های اولیه عدد را بدانید.
تمام مضارب عددهایی که میخواهید مضرب مشترکشان را به دس
چطور ب.م.م دو عدد را بدست آوریم؟
به دست آوردن بزرگترین مضرب مشترک دو عدد یا  ب.م.م کار ساده ای است اما چند روش برای به دست آوردن آن وجود دارد.
برای به دست آوردن بزرگترین مضرب مشترک دو عدد کافی است که مضارب هر دو عدد را بنویسید، سپس بزرگترین مضرب مشترک را که در هر دو عدد وجود دارد را مشخص کنید.
مقایسه مضرب های مشترک
۱- مضرب های عدد را پیدا کنید.
برای پیدا کردن بزرگترین مضرب مشترک نیازی نیست که مضرب های اولیه عدد را بدانید.
تمام مضارب عددهایی که
گفتم یکی از دوستا میگفت چون فلان دوست مشترک رو دوست دارم بهمانی گفته فلان و بیسار همون دوست مشترک‌مون که از این به بعد بهش میگم مرغ زرد کاکلی چون موهاشو زرد کرده بود و تپل مپلی هم بود عین یه مرغ تپلی!
شاید دوست خیلی خوبی نباشه اما همین که خونه‌شون حکیمیه بود و باعث شد من بلد باشم که میشه از زین الدین هم رفت حکیمیه و نگفتم اسنپی بیچاره منو دزدیده راضیم ازش! 
دقیقا روز بیستم هر ماه از بانک سینا برام پیامک میاد که:
مشترک گرامی سر رسید قسط این ماه شما فرارسیده لطفا به نزدیک‌ترین شعب بان سینا مراجعه فرمایید. از همکاری و خوش عهدی شما سپاسگزاریم.
(بعد من که اهمیتی نمی‌دم ماه بعد می‌گه)
مشترک گرامی یک ماه از سر رسید قسط شما گذشته است و لطفا هرچه زودتر به نزدیک‌ترین.....(لحنش تهدید گونه ست)
(و من میگم برو بابا ندارم. و باز در ماه دیگر روز بیستم میگه)
آشغال مشترک گرامی دو ماه از سر رسید....
(بلافاصله پدرم و برا
عدالت اجتماعی، جزو شعارهای اصلی است؛ نمی‌شود این را در درجه‌ی دوم قرار داد و به حاشیه راند. مگر می‌شود؟! حالا عده‌ای از آن‌طرف در می‌آیند که امام فرمود: انقلابِ ما انقلاب نان نیست؛ بله، انقلاب ما براساس یک ایمان بود. اما معنایش این نیست که انقلاب نباید به زندگی مردم، به اقتصاد، به نان و به رفاه مردم بپردازد. آنچه در درجه‌ی اول، مورد نظر امام بود، عبارت بود از طبقات محروم و مستضعف.
کتاب عهد مشترک، صفحه ۲۲۱
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این نغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این تغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
مشترک گرامی چه خبر؟
مامان بابا خوبن؟،
علی کوچولو چه طوره؟
الهی ایرانسل قربونش بره.
مشترک گرامی با ۶۴۵۲۰۰ ریال شارژ دیگر برنده ۱۵۰ تومن شارژداخل شبکه بشوید. …
مشترک گرامی چته؟
چرا تو فکری؟
عاشق شدی؟
آخه بدبخت! با این وضع گرونی کی عاشق می شه؟ ها؟
مشترک گرامی تو مسابقه ما شرکت کن با ۲۰ لیتر بنزین جایزه !
با این کار مشت محکمی تو دهن همراه اول بزن!
مشترک گرامی یه طرح دارم بهاره.
یکی سیم کارت بخر
یکی ببر
یکی میارم در خونتون
یکی می دم به عموتون
یکی هم
چه چیز تو را به فردی یا مکانی یا گروهی متصل می‌کند؟
تعلق خاطر داشتن؟
چه چیز برای تو تعلق خاطر می‌آورد؟
چه چیز باعث می‌شود که فکر کنی به آن فرد و مکان و گروع تعلق داری و باید جایی از ذهن و خاطرت را به آن اختصاص دهی؟
من به تمام سوالات بالا جواب هم‌زبان بودن و زبان هم را فهمیدن را می‌دهم. 
تو تا زمانی متعلق به فردی هستی که بتوانی حالیِ آن فرد کنی که چه چیز می‌خواهی و هدفت چیست! 
تا زمانی متعلق به مکانی و جایی هستی که زبان و فهم مشترک داشته باشی. ف
علمای شیعه و سنی با هم جلسه بگذارند، تفاهم کنند، با هم حرف بزنند. ما کارهای مشترکی داریم. خیلی خوب؛ شما فقه خودت را تبیین کن، تدریس کن، شما هم فقه خودت را تبیین کن، تدریس کن. شما فقه جعفری بگو، شما فقه شافعی بگو. عقایدتان را داشته باشید، اما کارهای مشترک هم می‌توانید بکنید. من به فقیه شافعی یا مقلد شافعی نمی‌گویم بیا حتماً بشو جعفری، شیعه؛ نه، خواست، تحقیق کرد، آمد؛ شد، شد؛ نشد، نشد. ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
راه موفقیت همیشه هموار و راحت نیست. کسانی که به موفقیت‌های بزرگ دست یافته اند، معمولاً با برداشتن گام هایی مشترک به مقصد خود رسیده اند. پس آیا می توان گفت برای رسیدن به موفقیت الگویی از عوامل مشترک وجود دارد؟گام هایی که شما را در مسیر موفقیت همراهی میکند.این مطلب لیستی از این گام های طلایی برای کسب موفقیت است. پس اگر در مسیر دستیابی به رویاهای خود با موانعی دست و پنجه نرم  می کنید، این مطلب را بخوانید و آنها را در مسیر تحقق رویاهایتان و رسیدن
ره قبل از ازدواج به جلسات مشاوره‌ای اطلاق می‌‌شود که به زوجین کمک می‌کند که برای ازدواج آمادگی لازم را کسب کنند که می‌تواند به شما در ایجاد رابطه‌ای مستحکم و سالم با همسرتان کمک کند تا شانس بهتری برای مشاوره روانشناسی ازدواج موفق و پایا داشته باشید. این نوع مشاوره همچنین می‌تواند به شما در درک ضعف‌هایی که می‌تواند در طول زندگی مشترک مشکل‌ساز شود کمک کند.
مشاوره قبل از ازدواج اغلب توسط متخصصانی ارائه می‌شود که با نام مشاوره خانواده ن
چگونگی ثبت گروه اقتصادی

• گروه اقتصادی در پیش نویس قانون تجارت :
در دو پیش نویس پیشنهاد قانون تجارت در سال های ۱۳۸۲ و ۱۳۹۲ موضوع گروه
اقتصادی و تعاریف و ارکان و مسئولیت ها و وظایف آن در نظر گرفته شده است.
در پیش نویس ارائه شده، گروه اقتصادی با منافع مشترک، عبارت است از: تشکیل
دو یا چند شخص که به منظور تسهیل و گسترش فعالیت اقتصادی و تجارتی و
افزایش نتایج فعالیت های اعضای گروه به موجب قرارداد برای دوره محدود
همه این کلمات باید با چاشنی پر رنگ احترام همراه باشد. احترام اصل اساسی اساسی اساسی زندگی مشترک است و همه چیز حتی صدا کردن همسر نیز باید تابعی از آن باشد. امروز می خواهیم موضوعی ساده ولی در عین حال مهم در روابط همسران را بررسی کنیم: نحوه صدا زدن همسر. نحوه صدا کردن همسر می تواند در میزان ترشح هورمون های آرام بخش یا اضطراب زا موثر باشد و لذا ارتباط مستقیمی با سلامت روحی و جسمی و حتی طول عمر همسران دارد.به این موضوع توجه کنید عنوانی که همسرتان را

حس درونی [inner sense]
پیشینه بحث
هر یک از قواى مدرکه باطنى «حس باطن» نامیده می‌شود که در مقابل آن، حس و حواس ظاهره است.[1] ‏ریشه‌یابی تاریخی «حواس درونی» به ارسطو می‌رسد. وی در کتاب «درباره نفس» و آثاری دیگر، مباحثی را راجع به حس مشترک و خیال و حافظه و جز اینها مطرح می‌کند.[2]
هم‌چنان که  نظام مابعدالطبیعی ارسطو در دست ابن سینا رنگ و روی ویژه‌ای پیدا کرد، علم النفس وی هم در دست این فیلسوف نظم و نسق خاص سینوی یافت. از نظر ابن سینا، قوای باطنی، عبا
موافق گذاشتن پست مشترک مهدوی واسه سه‌شنبه‌ی هفته‌ی بعد هستید عایا؟
نوشتنش ک من خواهم نوشت ولی اگه شما هم اگه می‌خواید متن رو همه مشترک بذاریم پیام بدید
یا نه کلا هر کی با زبون خودش سه شنبه پست مهدوی بذاره
★*★*★*★*★*★*
واسه امشب ک شب رغبت‌ها هست(ی سرچ بزنید ک فرق شب آرزوها با شب رغبت‌ها چیه) پیشنهاد می‌کنم مناجات شعبانیه رو بخونید ب خصوص اونجا ک میگه
"إِلَهِی هَبْ لِی کَمَالَ الاِنْقِطَاعِ إلَیْکَ وَ أَنِرْ أَبْصَارَ قُلُوبِنَا بِضِیَا
همه‌ی ما به دنبال یک سری از ویژگی‌های خوب در طرف مقابل‌مان هستیم و هر یک از ما معیار‌های خاص خودمان را داریم، اما یک سری از این معیار‌ها تقریبا مشترک‌اند و بیشتر افراد بر سر آن‌ها اتفاق نظر دارند. همه‌ی ما به دنبال یک سری از ویژگی‌های خوب در طرف مقابل‌مان هستیم و هر یک از ما معیار‌های خاص خودمان را داریم، اما یک سری از این معیار‌ها تقریبا مشترک‌اند و بیشتر افراد بر سر آن‌ها اتفاق نظر دارند. بعضی از خصوصیات نیز منفی‌اند و دوست داریم آ
برای قطع کردن پیام های تبلیغاتی فقط کافیه مراحل زیر رو انجام بدید :3#*800*کد بالا رو شماره گیری کنید. این پیغام میاد : "مشترک گرامی نتیجه درخواست شما از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد."منتظر پیامک باشید (ممکنه یک مقدار طول بکشه ) بعد پیامک میاد حاوی این جمله "مشترک گرامی شما درخواست شما تا 24 ساعت آینده بررسی و ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره شما غیرفعال خواهد شد."
بیـــــــمه گران -به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، غلامرضا سلیمانی که در نشست مشترک صنعت بیمه و پلیس راهور ناجا سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: نوع خدمت صنعت بیمه و پلیس به دلیل وجود مولفه‌هایی نظیر امنیت، اطمینان و آرامش، در یکدیگر تنیده است و این پیوستگی‌ها فصل مشترک پلیس و بیمه به شمار می‌رود.
ادامه مطلب
مالکیت در آپارتمان‌ها به مالکیت اختصاصی و مشترک تقسیم می‌شود. بخش اختصاصی به بخشی از ملک گفته می‌شود که فقط صاحب آپارتمان حق استفاده از آن را دارد مانند بالکن. مالکیت مشترک نیز شامل قسمت‌هایی از ساختمان است که مجموع مالکان آن ساختمان حق استفاده از آن را دارند، مانند مراکز حرارت و تهویه، چاه‌های فاضلاب و تاسیسات مربوط به راه پله.
ادامه مطلب
o
اینترنت کیهانی همان ذهن اشتراکی استسوزه اصلی انسان است کارخانه سازنده کجاست؟نجات جمعی است نه فردیکامپیوتر ارتباط خاص است-تلویزیون ارتباط عام استرحمت الهی شامل حال مردگان می شودروح جمعی مثل یه اینه کروی استروح نابسامانی حاکم استمن ثابت یه اسناد و مدارکی داخل گاوصندوق استهمه ما در اندیشه شخصی مشترک هستیم -همه ما در اندیشه شخصی شریک هستیمخاطرات من کاتالوگ بشریت استذهن اشتراکی یه طرفه می شه دوطرفه می شه هم زمانی هم می شهباید این الهامات وا
آناتومی و نبض و آنوریسم و پارگی و شاخه های شریان فمورال مشترک و سطحی کجاست
آناتومی و نبض و آنوریسم و پارگی و شاخه های شریان فمورال مشترک و سطحی کجاست در سایت جسارت
شریان فمورال ,شریان فمورال کجاست,شریان فمورال مشترک,شریان فمورال سطحی,نبض شریان فمورال,مسیر شریان فمورال,شاخه های شریان فمورال,آناتومی شریان فمورال
توضیحاتی در مورد شریان فمورال
همانطور که می دانید سرخرگ یا شریان به رگهایی که خون را از قلب به سایر اندام‌ها منتقل می‌کنند می‌گو
دیگه عادت کردم به اون خانومه که پشت خط جای تو جواب میده.
حداقل حرف میزنه باهام،
رک و راست مشکلشو می گه!
تفره نمی ره!
عشوه نمیاد!
صاف و پوست کنده اصل مطلب رو میذاره توو کاسم.
تازه حرفشم یکیه! همیشه ...
تا صب هم که بگیرمت بازم نه نمیاره واسم. با حوصله حرفاشو تکرار می کنه اینجوری منم به غم عجیبی که توو اعماق صداشه پی می برم. که هم دردیش باهام اثبات شه.
درد توو صداش یادگاری منم هست ازت. مریضیو صد تا کوفت و زهرمار که چی؟! که دغدغه های ذهنی خانوم واسه شباش ب
امروزه شمار زیادی از ازدواج ها پس از گذشت مدت زمانی به طلاق و جدایی زوجین ختم می‌شود که واقعا بردباری آن برای طرفین سخت هست. بر  زمینه آمار سازمان ثبت احوال، در سال 95 بیشترین طلاق مربوط به ازدواج هایی بوده که کمتر از یک سال از عمر آن ها قبل هست. در این مطلب به 5 علت اصلی این طلاق های زودهنگام اشاره می‌کنیم.
دلایل اصلی طلاق در ازدواج های امروزی
باورش سخت هست زن و شوهری که با هزاران امید و آرزو ازدواج می کنند، کمتر از یک سال در کنار هم باشند و
آناتومی و نبض و آنوریسم و پارگی و شاخه های شریان فمورال مشترک و سطحی کجاست
آناتومی و نبض و آنوریسم و پارگی و شاخه های شریان فمورال مشترک و سطحی کجاست در سایت جسارت
شریان فمورال ,شریان فمورال کجاست,شریان فمورال مشترک,شریان فمورال سطحی,نبض شریان فمورال,مسیر شریان فمورال,شاخه های شریان فمورال,آناتومی شریان فمورال
توضیحاتی در مورد شریان فمورال
همانطور که می دانید سرخرگ یا شریان به رگهایی که خون را از قلب به سایر اندام‌ها منتقل می‌کنند می‌گو
با عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، ختم مشترک قرآن رو از بخش ۱۲۵ پی‌می‌گیریم.
.:: بخش‌های ۱۲۱ تا ۱۴۰ ::.
۱۲۵-۱۲۷ دکتر سین | ۱۲۸ شباهنگ | ۱۲۹-۱۳۲ مصطفی فتاحی اردکانی | ۱۳۳-۱۳۴ شباهنگ | ۱۳۵-۱۳۹ مهسا .م | ...
اگر با چیستی و چگونگی ختم مشترک قرآن توی این وبلاگ آشنا نیستین، اینجا رو بخونین.
+ قرآن کریم و تفسیر المیزان
+ التماس دعا...
اینا جمله‌هایی از زبان وحید هستن که به دلم نشستن و برای خودم یادداشتشون کردم
یه جنبه‌ای از جادوی سیاه اینه که آدما رو با لفظمون بی‌نام کنیم... پدرام دیگه پدرام نباشه، هرمس باشه!
دید ساحر در ارتباط: اون کجاش درد می‌کنه؟ من کجام درد می‌کنه؟ درد اون درد منه...
نه خاطره‌ای و نه تصور، تو اراده‌ای و حیرت و تحول
متاسفم، عشق همراهت باشد.. دوستت دارم، متشکرم :)

اینم یه جمله‌ی بامزه بود که ربطی به ساحر نداره ولی باهاش حال کردم :)
هزینه‌های مشترک زندگ
 چقدر از روابط جنسی خود با همسرتان لذت می‌برید؟ آموزش سکس یکی از اصول مهم در دست یابی به به رابطه جنسی سالم و رضایت‌بخش است. مسئله تنها به کسب لذت از رابطه‌ی جنسی محدود نمی‌شود. روابط زناشویی باید به‌گونه‌ای باشد تا موجب بهبود روابط عاطفی در میان زوج‌ها باشد. رابطه‌ی جنسی در زندگی مشترک از اهمیت بسیاری برخوردار است و عدم رضایت از آن ارتباط تنگاتنگی با طلاق و شکست در زندگی مشترک دارد. در رابطه جنسی سالم زن و مرد هر دو لذت کافی را از بودن
در بحث ازدواج افراد معیارهای متفاوتی را در نظر می گیرند معیارهایی مانند : زیبایی ، توان مالی ، اخلاق و … اما باید توجه کرد در بین این معیارها بعضی معیارها بسیار در زندگی مشترک تاثیرگذار خواهند بود و در نظر نگرفتن آن می توانند شیرینی زندگی مشترک را به تلخی تبدیل کند .

اگر زن و مرد با هدف مشترکی یکدیگر را انتخاب کنند و اشتراکات بیشتری با یکدیگر داشته باشند اصطکاک افکار و زیان های ناشی از آن در زندگی مشترک کاهش یافته و زندگی شیرین تری را خو
بسم الله الرحمن الرحیم
چندی پیش با یکی از خانم های فردای سبز
در مورد پیشرفت گروه صحبت می کردیم
و اینکه معاشرت با آقایان
باعث چه نوع پیشرفتی می شود؟!
حال؛ در دانشگاه نیز از ما گزارش پیشرفت می خواهند
اینکه در سمینار چه پیشرفتی کرده ایم....
قرین بودن این واژه ها جالب است ....
و قرین بودن بسیاری از وقایع دیگر.....
انگار یک وحدتی ما بین یک عالمه وقایع وجود دارد....
خیلی مقارنت های دیگر هم در این دانشگاه
و فضای مجازی و تنفس ما 
جالب است....
مثل خانمی با اسم و
جمع و تفریق کسر ها به مخرج مشترک گرفتن اون هاس
ابتدا باید برای هردو عدد مخرج مشترک بگیریم یعنی اگر مخرج  کسر اول ۲ و مخرج دوم ۸ بود مخرج را ۸ میگیریم صورت هارا نیز ضرب در عددی می کنیم که مخرج در آن ضرب شده برای مثال مخرج ۲ اگر ضرب در ۴ شده باید صورت را نیز در ۴ ضرب می کنیم.
و در پایان فقط صورت ها را باهم جمع می کنیم و مخرج عددی ثابت می ماند .
منتشر دهنده کمیل رشیدیان

در حال‌حاضر تعداد مشترکان آب شهری و روستایی کشور از مرز ۲۳ میلیون مشترک گذشته است و سالانه تعداد بسیار زیادی قبض کاغذی میان این تعداد مشترک توزیع می‌شود که در صورت اجرای کامل این برنامه شاهد ثمرات زیست‌محیطی و اقتصادی فراوانی خواهیم بود.

دنیای اقتصاد : معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به آغاز حذف قبوض کاغذی آب در برخی از مناطق کشور، گفت: براساس ارزیابی صورت‌گرفته این طرح تا پایان دولت دوازدهم به‌طو
ﺳﻮﺀ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺷﻮﻫﺮ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺯﻥ ﻮﻧﻪ ﺛﺎﺑﺖ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻭ ﻪ ﻴﺰﻫﺎﻳﻲ ﺟﺰﺀ ﺳﻮﺀ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ؟
پاسخ ﺳﻮﺀ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺣﺴﻦ ﻣﻌﺎﺷﺮﺕ ﺍﺳﺖ. ﺁﺯﺍﺭﻫﺎﻱ ﺟﺴﻤﻲ ﻭ ﺭﻭﺣﻲ ﺑﻪ ﻧﺤﻮﻱ ﻪ ﻋﺮﻓﺎ ﻏﻴﺮﻗﺎﺑﻞ ﺗﺤﻤﻞ ﺑﺎﺷﺪ ﺍﺯ ﻣﺼﺎﺩﻳﻖ ﺳﻮﺀ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺁﻥ با ﺩﺍﺩﺎﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻫﺮ ﻳ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ ﺩﻻ‌ﺋﻞ ﺷﺮﻋﻲ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺑﻪ ﺩﺍﺩﺎﻩ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺻﺮﻑ ﺍﺩﻋﺎ ﺬﻳﺮﻓﺘﻪ ﻧﻴﺴﺖ.سوءرفتار زوج به
حِکایت من حکایتِ حسنی به مکتب نمیرفت جمعه میرفتِ 
دیدی چیشد؟
دمِ اذانی منو جو ِ برنامه نویسی خرداد ماه گرفت ،یهو ساعت و نگاه کردم!
ساعت چند بود؟ ۴:۰۲
دِ بدو! اول که نزدیک بود با مخ برم تو فرش!یه تیکه سرامیک حال (هال)خیس بود! نمیدونم چرا؟!
خلاصه گوشیو برداشتم و به مشترک هم زمان که میرفتم پی سبزی پلویی که اوووون همه زحمت کشیده بودم براش :نوشتم جا موندم من مگه با خوبی قُله گفتم سرم اومده؟
های های گریستم!
خب دور ازشوخی با قاشق از تو قابلمه برنج سرد خ
حِکایت من حکایتِ حسنی به مکتب نمیرفت جمعه میرفتِ 
دیدی چیشد؟
دمِ اذانی منو جو ِ برنامه نویسی خرداد ماه گرفت ،یهو ساعت و نگاه کردم!
ساعت چند بود؟ ۴:۰۲
دِ بدو! اول که نزدیک بود با مخ برم تو فرش!یه تیکه سرامیک حال (هال)خیس بود! نمیدونم چرا؟!
خلاصه گوشیو برداشتم و به مشترک هم زمان که میرفتم پی سبزی پلویی که اوووون همه زحمت کشیده بودم براش :نوشتم جا موندم من مگه با خوبی قُله گفتم سرم اومده؟
های های گریستم!
خب دور ازشوخی با قاشق از تو قابلمه برنج سرد خ
یا حکم

از وقتی اومدیم بیان میخوام سیستم پیامکی مطلب ارسال کردن بهار رو فعال کنم.
نمیشه.
خود بهار تماس جواب نمیده که کد فعال سازی و اینا رو تایید کنیم و تمام!

اون روز باهاش تماس گرفتم. گفت مشترک مورد نظر پاسخ نمیدهد. لطفا تماس نگیرید
یه همچین چیزی ( با همون صدا های ضبط شده)
انقد خندیدم. انگار مشترک مورد نظر دل خوشی نداره از من! همچین میگه پاسخ نمیدهد ...

چند روزه میخوایم میرای رو تموم کنیم با پرتو :/ کار داشتیم نمیشد. وسطش مجبور میشدیم استپ بزنیم ت
معاون گردشگری تاکید کرد: «هاستل» در مصادیق تاسیسات گردشگری کشور تعریف نشده است، بنابراین هر نوع فعالیتی با این عنوان، غیرقانونی و غیرمجاز تلقی می‌شود و قابل برخورد خواهد بود.
هاستل از ترکیب دو واژه Host (مهمان کردن) و Hotel (هتل) تشکیل شده و اقامتگاهی اجاره‌ای با فضایی گرم و صمیمی است که در آن تخت‌های یک اتاق به مسافران مختلفی اجاره داده می‌شود، یعنی یک اتاق بین چند مسافر مشترک است. به طور معمول در هر اتاق ۲ تا ۸ تخت قرار دارد و سرویس‌های بهداش
مطمئناً شما در امتحانی شرکت نمی‌کنید که قبلاً برای آن مطالعه نکرده باشید. در یک مسابقه دو ماراتن شرکت نمی‌کنید مگر اینکه قبل از مسابقه سخت تمرین کرده باشید. همین استدلال در ازدواج هم صادق است. آمادگی برای ازدواج یک موضوع اساسی در دستیابی به یک ازدواج موفق و ماندگار است. در این مقاله نظر یک مشاور خانواده در مورد توصیه های آمادگی قبل از ازدواج را با شما به اشتراک می گذاریم:
ارزش ها و اهداف مشترک در ازدواج
در مورد اینکه هدف و تعریف همسر آینده
متن آهنگ یه چیزی بگم از امیرعلیبزار از حرفات یچیزی بگم فردا نگی نگفتی چرااخه واسه گفتن اینا دل تو دلم نیستبزار از دردام بگم چقدر تنهامنرنجی از حرفام ولی بد تا کردی باهامدرد نبودن تو کم نیستبازم بیا دوباره حس مشترک با همبسازیم امشبو خدا هم افتاده نگاهش توی نگاهمسرده هوا چقدر سرده حواس تو کجا پرتهدل من از این فاصله ها پر از دردهاون که رفته کاشکی برگردهبازم بیا دوباره حس مشترک با همبسازیم امشبو خدا هم افتاده نگاهش توی نگاهمسرده هوا چقدر سرده
رائحه : ملایم و شیرین نوع ادکلن : اکستریت د پرفیوم حجم : 100میل
توضیحات :عطر و ادکلن مشترک زنانه و مردانه تیزیانا ترنزی کریکه Tiziana Terenzi Kirke For Men and Women با رایحه ای میوه ای و ملایم در سال 2015 روانه بازار گردید. تیزیانا ترنزی کریکه عطری بی نظیر با رایحه ای منحصر به فرد است که توسط پائولو ترنزی ساخته شده و یک انتخاب ایده آل برای تمام فصول می باشد. کرک تیزیانا ترنزی با نت هایی میوه از هلو ، تمشک ، پشن فروت ، گلابی و برگ انگور سیاه آغاز می شود که اندکی رایحه
سیرشدی بروپیش همسرت وحید.این جمله نازنین به وحیدبودبعدازتن فروشی.وحیدگفت به نظرت مردهاتنوع طلب هستن.نازنین گفت مردایرانی ومردخارجی وزن ایرانی وزن خارجی هردودنبال وفاداری وایثارهستن تواین زمونه تنهایی یعنی بزآوردن یعنی بی وفایی.وحیددرحالیکه لباسهای خودراپس ازحمام ودوش گرفتن میپوشیدگفت همیشه تنهایی وجه مشترک سکس طلب هاهست.نازنین شروع به تمیزکردن لباس های خوددرتشت داخل حمام کرده بودوگفت تنهایی وجه مشترک آدم های تنوع طلبه.تواین سن عجل
شهر سوال ـ رابطه جنسی مطلوب از جمله فاکتورهای مهم در قوام و میزان رضایت
زوجین از زندگی مشترک است ، لذا شرایط شما قابل درک است . اما متاسفانه
زودانزالی موضوعی است که بسیاری از افراد از آن رنج می برند و اختصاص به
همسر شما ندارد. در عین حال باید توجه داشت که رضایت از زندگی مشترک در
رابطه جنسی خلاصه نمی شود و لازم است سایر ابعاد روانی و عاطفی نیز در
قضاوت افراد نسبت به زندگی مشترک لحاظ شود.بخش خانواده شهر سوال بر بال اندیشه ها

ادامه مطلب
با حضور مسوولان شهرستان ، نخستین دفترخدمات دامپزشکی بخش امامزاده افتتاح شد.به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، مرتضی صفاری نطنزی، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، در آیین افتتاح دفتر خدمات دامپزشکی بخش امامزاده که در محل مرکز جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: جهت ارایه خدمات بهتر به دامداران منطقه و در دسترس بودن خدمات بهداشتی دامپزشکی، پس از پیگیری های مستمر و دیدار با وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان دامپزشکی ک
+ چیزی نمیگم . فقط روزهای مشترک رو یادم بمونه .
+ چه خوب و چه بد .
+یاد حرف های اقا رضا می افتم وقتی که پیاده روی میکردیم .. یادم اورد که ممکنه یکی از تجربه هام این باشه .. و من حتی فکرشو نمیکردم .
+پیش میره و ادم نمیدونه روی قله ی موجه یا قعر دره .. با اندروفین اجباری ترشح شده ی مغز چه باید کرد ؟
+ چه ساده فکر میکردم ...
برای آشنایی بیشتر با مراحل طلاق چه با درخواست مر دباشد چه با درخواست زن باشد چه طلاق توافقی در سایت چطور بیشتر آشنا شوید 
این مطلب در این بلاگ نیز به اشتراک گذاشته شده است

آشنایی با مراحل طلاق توافقی
یکی از مهم ترین وقایع زندگی انسان ازدواج است که البته در بعضی موارد به جدایی و طلاق منجر می‫شود. «طلاق» واژه‌ای است که این روزها زیاد می‫شنویم ولی شاید همه به مسائل جزئی آن آشنا نباشند. قبل از آنکه به موضوع مورد بحث یعنی مراحل طلاق توافقی بپرد
چه سوره هایی را در شب قدر بخوانیم؟
در قرآن کریم،
سوره‌ای کامل به توصیف و ستایش شب قدر اختصاص یافته و بدین نام ... است و
آنان در این شب در کنار اهتمام به اعمال مستحب مخصوص این شب‌ها، برای آن امام ...
اعمال مشترک و خاص شب های قدر/ علت تأکید بر قرائت سوره روم و عنکبوت ...
Jul 27, 2013 - خداى
تعالى در شب قدر حوادث یک سال را تقدیر می کند و زندگى، مرگ، رزق، ... سه
شب انجام می‌ شود و به اعمال مشترک معروف است و اعمالی که مخصوص هر یک ...
خواندن چه سوره‌هایی در شب‌
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ قابلیت استفاده از وب سرویس Trunk API
با این امکان می توان تماس‌های ورودی را به صورت استعلامی به یک شماره دیگر  یا حتی شماره موبایل متصل نمود.
به عنوان مثال شرکتی خدمات پس از فروش خود را به نصاب هایی محول نموده است. مشترک در اولین تماس خود با مرکز پشتیبانی اطلاعاتی را اعلام و اپراتور آنها را ذخیره نموده و وظیفه را به عهده یک نصاب می گذارد. در صورتی که این مشترک مجددا تماس بگیرد این امکان وجود دارد که سیستم
ما در تقسیم بندی ادیان به الهی (توحیدی و غیر توحیدی)وغیر الهی حوزه جغرافیایی مشخصی را مد نظر قرار دادیم که بیشتر با آنها آشنا هستیم و به نوعی آموزه های این ادیان زنده و مشهور، در یکدیگر رسوخ پیدا کرده و وارد همدیگر شده اند.
این حوزه جغرافیایی در خط شرق به غرب از مرز چین تا دریای مدیترانه و در خط شمال به جنوب از ایران تا عربستان را در بر میگیرد.ادیان توحیدی شامل یهود،مسیحیت،اسلام،زرتشت و ادیان غیر توحیدی شامل هندو و ادیان غیر الهی شامل بوداعلت
دفاع در قبال دعوی زوجه به خواسته سلب حضانت از فرزند مشترک قبل از پایان هفت سالگی بدین نحو است در مواردی ممکن است که با مراجعه کننده ای مواجه باشیم که با در دست داشتن نسخه ثانی دادخواست و ضمایم به دفتر ما مراجعه و عنوان می دارد که همسرش (زوجه) با مراجعه به دادگاه خانواده، دعوایی به خواسته سلب حضانت از وی به لحاظ عدم صلاحیت اخلاقی مطرح کرده و مدعی شده است که به هر دلیلی، وی صلاحیت اخلاقی لازم را برای حضانت از فرزند مشترکشان که هنوز به سن هفت سال
خدا کند دلت نگیرد
خدا کند سینه ات تنگ نشود
خدا کند حس نکنی ، دنیا برایت کوچک است
خدا کند به این نتیجه نرسی که مردنت از بودنت بهتر است
خدا کند زبانتان مشترک باشد
خدا کند شعور داشته باشید
خدا کند فهم داشته باشید
خدا کند دل نبندید
خدا کند عاشق نشوید
خدا کند بتوانید با عقل بیندیشید
خدا کند 
درست است که حرف حق، حق است و باید گفته شود ولی اینگونه هم نیست که همیشه به صلاح ما باشد و گاهی باید برای بدتر نشدن اوضاع کوتاه بیاییم ، مخصوصاً در زندگی مشترکزندگی مشترک و جمع خانه ما بیشتر از آن که محل اثبات حقانیّت و اقتدار ما باشد، باید محل مدارا و سازگاری ما باشد.گاهی اوقات همسرمان عصبانیست و فقط می‌خواهد خودش را خالی کند و عصبانیّت دلیلی شده که ذهنش هم برای فهمیدن اشتباهاتش درست کار نکند و اگر در آن لحظه ما مدارا نکنیم و شروع کنیم به جوا
به گزارش پایگاه خبری رپورت جمهوری آذربایجان، علی حسن اف، مدیر شعبه اجتماعی و سیاسی ریاست جمهوری آذربایجان و مسئول رسانه ها در این کشور، در دومین نشست وزرا و روسای مسئول در امور رسانه ای و خبررسانی «شورای همکاری دولت های ترک زبان» در باکو پیشنهاد کرد؛ شبکه های تلویزیونی دولتی و اجتماعی کشورهای ترک زبان در همه کشورهای عضو  پخش گردد.
علی حسن اف بخاطر اینکه پیشنهاد تشکیل شبکه تلویزیونی مشترک کشورهای ترک زبان به علت نامشخص ماندن منبع تامین ما
بسم الله الرحمن الرحیم
از بزرگ ترین دلایل مشکلات اقتصادی در زندگی مشترک
طبق تعالیم شیعه
جزو بحث،عصبانیت،جدل،حاضرجوابی،پرخاشگری
فرد با همسر خود دارد،تفاوتی هم بین زن و مرد نیست،
از دوستان عزیزم تمنا دارم
از همین لحظه به یکدیگر و به خودشان قول دهند که به هیچ وجه 
با عصبانیت و خشم و پرخاشگری ،باهم بحث و جدلی نکنند فریاد نزنند.حتی اگر صددرصد حق با شما باشد
به جان خودم سوگند
اگر این کار را انجام دهید تغییرات چشمگیری را مشاهده می کنید
و برای سال
امروز (۱۲ آبان) گروه اسنپ و شرکت آسان پرداخت (آپ) با برگزاری نشست خبری مشترک از یک «کیف پول دیجیتال یکپارچه» رونمایی کردند. مدیرعامل اسنپ در این نشست خبری گفت برای تسهیل خدمت‌رسانی به کاربران اسنپ، بر اساس یک سرمایه‌گذاری مشترک با آسان‌پرداخت، این کیف پول توسعه پیدا کرده و به زودی در اختیار همه کاربران اسنپ قرار می‌گیرد.
این کیف پول دیجیتالی، حاصل اولین سرمایه‌گذاری مشترک گروه اسنپ و آسان پرداخت است. «حامد منصوری»، مدیرعامل آسان پرداخت
اگر ازدواج کرده اید قطعا گاهی در زندگی مشترک با همسر خود اختلافاتی داشته یا خواهید داشت. اختلاف زن و شوهر در زندگی زناشویی امری کاملاً طبیعی است. با این‌ وجود, برخی زوج ها که با همسر خود اختلاف دارند، آن‌قدر بر سر همه‌چیز با هم جر و بحث دارند که نه تنها به رابطه زناشویی بلکه به احساس خوشبختی خود نیز  آسیب می‌رسانند.
اگر زن و شوهر در زندگی مشترک بیش از آنکه به یکدیگر عشق بورزند با هم جنگ و دعوا کنند, زمان آن رسیده که دلایل اختلافات زناشویی با
ریاست محترم دادگاه
با سلام احتراما به استحضار می رساند .
خوانده محترم به موجب رونوشت سند نکا حیه به شماره ۹۳۲ صادره از دفتر
ازدواج شماره ۵ تهران در مورخ ۱۳۷۵/۱۰/۲۲ به عقد رسمی و دائم خواهان در
آمده و از آن زمان تا کنون همسر شرعی و قانونی وی می باشد .
نظر به اینکه ایشان بدون هیچگونه عذر شرعی و قانونی و بدون اخذ اجاره از
زوج ، زندگی و منزل مشترک را ترک نموده است و تا به حال علی رغم درخواستهای
مکررمشارالیه ، از بازگشت به زندگی مشترک استنکاف نموده
من چپ دستم، تماااام کار هامو با دست چپ انجام میدم. حتی غذا خوردن، البته زمانی که چشم مامانمو دور ببینم. اگه مامانم باشه، با دست راست به سختی غذا میخورم. یه مدتی میشه بازوی دست چپم درد میکنه، تا یکم بهش فشار وارد میشه از درد چشمام بسته میشه. مامانم فکر میکنه بخاطر قلبمه، من فکر کنم گرفتگی ماهیچه باشه، شاید! احتمالا تسلیم بشم بریم دکتر، البته اگه دردش شدید شد...عمو جونم و ما یک گذشته مشترک داریم و منم به شدددددت از این گذشته مشترک بدم میاد. خواه ن
بلاخره این کلمه به ذهنم اومد.
Bossy بودن وجه مشترک همه اونایی هست که پیر درون دارن.
یعنی فکر میکنن مبصر کلاسن، بابای خونه ن. وظیفه شون حفاظت و تعیین تکلیف برای همه هست. همه بهشون مدیونن به خاطر این قضیه (در حالی که برعکسه).
از افراد باسی دوری کنین.
پرسش
شما کاملاً مبهم است .مشخص نیست که شما به کدام یک از ابعاد آن می
اندیشید. اما معمولاً پرسش در این باب از آن جهت است که آیا پس از ازدواج
عشق باقی می ماند؟  در این خصوص گاهی می گویند که عشق پس از ازدواج پایان
می یابد. این نوع تلقی درست نیست . بستگی به این مسإله دارد که شخصیت افراد
چگونه است و در چه وضعیتی با یکدیگر آشنا شده  و وارد پیمان زندگی مشترک
شده اند.
 هنگامی که مبنای زندگی مشترک دو نفر یک عشق سطحی و زودگذر
باشد، می توان نسبت به ناپای
زوج‌های موفق چه خصوصیاتی را دارند

زندگی مشترک پر از پستی و بلندی است همیشه مانند روزهای اولش عاشقانه نیست‎

زندگی مشترک پر از پستی و بلندی است.
همیشه رابطه زناشویی مانند روزهای اولش، شبیه به فیلم‌های رمانتیک و
عاشقانه نیست. گاهی آن‌قدر افراد درگیر کار می‌شوند که یادشان می‌رود برای
یکدیگر وقت بگذارند. همین می‌شود که زندگی‌شان تبدیل به عادت می‌شود و تنها
چیزی که این بین رنگ می‌بازد عشق و علاقه است.
ادامه مطلب
600متر کل زمین
400مترسالن خرپا
50متر اداری
50آمپر برق مشترک
ارتفاع:دوشیب5/5 متر دهنه 5متر
گاز صنعتی،آب چاه،تلفن
کف بتن
جهت اجاره
کانال تلگرامی ما:
@amlakbabalooo‌
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۴۶۸۴۴۷۳۱و۰۹۱۲۶۶۴۲۰۸۹بابالو تماس بگیرید.
ساعت تماس:15الی20
توی مباحث مشترک ارتوپدی،اطفال و نوروسرجری اصطلاحی داریم به اسم "battered baby syndrom"که سندروم کودک کتک خورده ترجمه اش میکنن...
از علائمش و وحشتی که توش هست بگذریم،خود همین کلمه ی "کودک کتک خورده" یک غمی داره که هربار با خوندنش قلبم فرو میریزه...
چطور دوست داشتنمان را به شوهرمان نشان دهیم
پس از سال‌ها، یکی از دوستان قدیمی‌ام را دیدم. محل کار همسرش به شهر ما منتقل شده بود و خانواده کوچک‌شان تصمیم گرفته بودند در شهر جدید، شرایط متفاوتی را تجربه کنند. نکته جالب برای من رابطه بین این زوج پس از سال‌ها زندگی مشترک بود. خانم و آقا بسیار محترمانه و عاشقانه با همدیگر رفتار می‌کردند. مشخص بود رابطه دوطرفه محکمی برقرار است که بعد از 10 سال زندگی مشترک، این میزان خوشبختی به چشم می‌آید. مطمئنا
دو روز پیش به ‌درخواست ایران و کشورهای
اروپایی، کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار شد. در این نشست طرف‌های اروپایی نسبت
به رویکرد ایران در کاهش تعهدات برجامی خود معترض بودند و ایران نیز به بی‌عملی
اروپایی‌ها در قبال خروج آمریکا و تعلل و بی‌ارادگی آنها در انجام تعهدات برجامی و
همچنین برخی اقدامات به نیابت از آمریکا، مانند استرداد دستگیر شده‌های ایرانی به
واشنگتن و سرقت و توقیف نفت‌کش ایرانی اعتراض داشت. این نشست وفق
اظهار نظرات رؤسای ک

حسن اکبرزاده روانشناس و مشاور، درباه آسیب‌های توهین کردن به همسر در زندگی مشترک اظهار کرد: توهین کردن رفتاری‌ در جهت تخریب شخصیت طرف مقابل است که می‌تواند کلامی یا رفتاری باشد و زمانی که از زندگی مشترک صحبت می‌کنیم، با یک فرآیند ارتباطی روبرو هستیم.
این روانشناس بیان کرد: توهین کردن اغلب به صورت یک فرآیند است، یعنی از آن جایی که ارتباط زوجین بنا به مسائل و مشکلات مختلف زندگی منحرف شده،  حرمت  شکنی‌ها و توهین‌ها آغاز می‌شود و تابوی
.باسمه تعالی
احکام اسلامی
قصاص
غزل۶
تلافی کردن ِ عین عمل، حکم ِ قصاص است
اگرچه عفو و بخشش، بهتر از کین و تقاص است
اگر فرهنگ ِ بخشش در جهان یابد تسرّی
مصفا می شود دنیا، جمالش بی خصاص است
سروده شده توسط
علی رجالی و حسن میرزایی
محوطه مشترک
150متر سالن خرپا تک شیب
اداری دارد
5متر ارتفاع
32آمپر برق
گاز،آب، تلفن
کف موراییک،دیوارها سیمان سفید
جهت اجاره
کانال تلگرامی ما:
@amlakbabalooo‌
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۴۶۸۴۴۷۳۱و۰۹۱۲۶۶۴۲۰۸۹بابالو تماس بگیرید.
ساعت تماس:15الی20
- مرد ! چرا سنگ ‏اندازی می‏کنی ؟ هر دختر و پسری سرانجام باید ازدواج کنند و زندگی مشترک خود را آغاز کنند . 
- سنگ اندازی کدام است زن ؟ هر که از راه رسید و دخترمان را خواست ، باید بدهیم ؟ مگر تو او و خانواده ‏اش را چقدر می‏ شناسی که این همه اصرار می‏ کنی ؟ !
- شناخت زیادی ندارم ، ولی مگر تو با آنها آشنا نیستی ؟  
ادامه مطلب
#اصول_فقه، از «عناصر مشترک» موجود در فرایند استنباط  بحث می کند (العلم بالعناصر المشترکة فی عملیة استنباط الحکم الشرعی، شهید صدر)  اما به خود فرایند استنباط  و چگونگی آن نمی پردازد.علم فقه نیز، به «اجرایی کردن فرایند استنباط » برای رسیدن به حکم شرعی می پردازد.اما #روش_شناسی_اجتهاد، از خود «فرایند استنباط» بحث می کند.
به موجب ماده ۸۰۸ قانون مدنی، هرگاه مال غیرمنقول قابل تقسیمی بین دو نفر مشترک باشد و یکی از دو شریک حصه خود را به قصد بیع به شخص ثالثی منتقل کند، شریک دیگر حق دارد قیمتی را که مشتری داده است به او بدهد و حصه مبیعه را تملک کند.
این حق را حق شفعه و صاحب آن را شفیع می‌گویند.
یکی از سوالاتی که در مورد نفقه پیش می آید این است که آیا قبل از طلاق هم میشود نفقه گرفت یا فقط در صورت طلاق است که نفقه تعلق میگیرد جواب این سوالتان را در سایت خوب گروه وکلای پارسای جستجو کنید
ما هم این مطلب را برای شما در این بلاگ آورده ایم
مطالبه نفقه زن با وجود زندگی مشترک
اگر مردی نفقه همسر را با وجود تمکین پرداخت نکند زوجه می تواند با دادن دادخواست به شورای حل اختلاف یا دادگاه خانواده و از طریق ثبت در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مطالبه نف
در بیانیه‎ای که توسط رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در دیدار با حسن روحانی، همتای ایرانی‌اش، ایراد شده، آمده است که نتایج به دست آمده در مبارزه با تروریسم در سوریه موفقیت مشترک روسیه، ترکیه و ایران است.

رئیس جمهور روسیه خاطرنشان ساخت که طرفین توانستند در چارچوب حل و فصل مساله سوریه کارهای زیادی انجام دهند.

وی اظهار داشت: "این امر به خاطر موضع گیری فعال ایران در منطقه صورت پذیرفت. قطعا این موفقیت مشترک ما - ایران، ترکیه و روسیه- است."

ع
برای برقراری رابطه بهتر با همسر شکاک، بد دل و جلوگیری از بر هم خوردن آرامش و آسایش در زندگی مشترک ابتدا باید اعتمادسازی صورت بگیرد.حمیدرضا رحمانی روانشناس و مشاور خانواده با اشاره به پیرامون روش‌های ایجاد اعتماد در زندگی اظهار داشت: گزارش دادن از کارهایی که در طول روز انجام شده، درک و فهمیدن نکاتی که باعث آزار وی می‌شود مثل نوع لباس پوشیدن و یا لحن صحبت کردن و پیدا کردن راهی برای اصلاح رفتار در این زمینه می‌تواند موثر باشد.وی گفت: باید آگا
در خصوص جهیزیه قانون مدنی ساکت است. زوجه تکلیفی به تامین جهیزیه ندارد و حتی بر اساس ماده 1107 قانون مدنی تامین اثاث منزل به عنوان بخشی از نفقه و متناسب با وضعیت زوجه از تکالیف مرد است.✏️در رویه عملی در استرداد جهیزیه سیاهه (لیست اموال) ملاک قرار می‌گیرد و در صورت عدم وجود سیاهه و بروز اختلاف وفق ماده 63 قانون اجرای احکام مدنی مصوب 1365 عمل می‌گردد.✏️ماده 63 چنین مقرر می‌دارد: «از اموال منقول موجود در محل سکونت زوجین، آنچه معمولاً و عادتاً مورد
برخی از مردان زندگی مشترک را فقط رابه جنسی می دانند در صورتی که زندگی مشترک مجموعه رفتارهای زوجین در طول زندگی شان می باشد . رفتارهایی مانند خوبی ها ، بدی ها ، اخلاق و احساسات و … در این مقاله قصد داریم به رفتارهایی که زن ها دوست دارند شوهرشان انجام بدهند و از آن لذت می برند را بررسی کنیم .
ادامه مطلب
برخی از مردان زندگی مشترک را فقط رابه جنسی می دانند در صورتی که زندگی مشترک مجموعه رفتارهای زوجین در طول زندگی شان می باشد . رفتارهایی مانند خوبی ها ، بدی ها ، اخلاق و احساسات و … در این مقاله قصد داریم به رفتارهایی که زن ها دوست دارند شوهرشان انجام بدهند و از آن لذت می برند را بررسی کنیم .
ادامه مطلب
همه این شباهت ها ...
همه این تله پاتی ها ..
به قول مامان همه این هاپو شدن های یهویی 
همه این غصه تراشیدنای مشترک ...
همه این اشکای دم مشک ...
همه این بی حوصله بودن حتی برا حرف زدن و حتی تر برا نفس کشیدن هامون ....اتفاقیه!
آره ...
اینکه من این سر دنیا و تو اون سر دنیا ...تو یه حالیم ..._و نپرس از کجا میدونم حالتو که به قول یکی کلاغ ها همه جای دنیا پرواز میکنند ..._
همش تصادفیه ...
نشونه هیچی نیس ...
مگه نه؟
دلم به هیچی خوش نمیشه ...
قول میدم !
....
بی مخاطب ترین متن مخاط
.
                          باسمه تعالی
غزلیات مشترک دکتر علی رجالی و حسن میرزایی
                  تازه ترین سروده مشترک 
                        احکام اسلامی
                              قصاص
                               غزل۵

قصاص

اگر این حکم ِ قرانی شود جاری به دنیا
ره آوردش، حیات ِ شخص عام و شخص ِ خاص است 

به قران آمده هر کس که ظلمی رفت بر او
تلافی گر کند، جان
.
                          باسمه تعالی
غزلیات مشترک دکتر علی رجالی و حسن میرزایی
                  تازه ترین سروده مشترک 
                        احکام اسلامی
                              قصاص
                               غزل۵

قصاص

اگر این حکم ِ قرانی شود جاری به دنیا
ره آوردش، حیات ِ شخص عام و شخص ِ خاص است 

به قران آمده هر کس که ظلمی رفت بر او
تلافی گر کند، جان
امروز واسه اولین بار عکسش رو دیدم. خب من تقریبا مدتیه که میگم نباید اسیر تعریف‌ها بود، به این معنی که قبول ندارم یه سری شاخص‌های زیبایی وجود داره و یه عده به چشم علم یا هنر بهش نگاه می‌کنن و دنبال ارزیابی زیبایی و کشف رازهاش هستن و دارن به خوردمون میدن که زیبایی یعنی این و یا به سمت این. که صد البته امروز ماها تحت تاثیر این باورها هستیم و هرچیزی که به این سلیقه نزدیک‌تر باشه، حالمون رو بهتر می‌کنه. منم از این قاعده مستثنی نیستم، ولی دارم سعی
امروز واسه اولین بار عکسش رو دیدم. خب من تقریبا مدتیه که میگم نباید اسیر تعریف‌ها بود، به این معنی که قبول ندارم یه سری شاخص‌های زیبایی وجود داره و یه عده به چشم علم یا هنر بهش نگاه می‌کنن و دنبال ارزیابی زیبایی و کشف رازهاش هستن و دارن به خوردمون میدن که زیبایی یعنی این و یا به سمت این. که صد البته امروز ماها تحت تاثیر این باورها هستیم و هرچیزی که به این سلیقه نزدیک‌تر باشه، حالمون رو بهتر می‌کنه. منم از این قاعده مستثنی نیستم، ولی دارم سعی
دولت‌های امارات و عربستان سعودی اعلام کرده‌اند که قصد دارند ارز دیجیتال مشترک خود را راه‌اندازی کنند. این ارز دیجیتال هم‌اکنون در مرحله آزمایشی قرار دارد.
ونزوئلا اولین کشوری بود که ارز دیجیتال دولتی خود را برای دور زدن تحریم‌ها در سال ۲۰۱۸ معرفی کرد. حال نوبت عربستان سعودی و امارات است تا ارز دیجیتال خود را راه‌اندازی کنند؛ ارز دیجیتالی که مشترکا بین این دو کشور توسعه یافته است. این دو کشور که از ثروتمندترین کشورهای جهان هستند و از مت
مالک یا مستأجر هر دو به یک  اندازه باید قوانین و مقررات مربوط به ساختمان ‌هایی را که مشمول قانون  تملک آپارتمان‌ ها هستند رعایت کنند و استفاده‌ کننده قانونی، خواه مالک  باشد یا مستاجر متعهد به رعایت قوانین و مقررات مربوطه خواهد بود.

با افزایش جمعیت و شکل‌ گیری کلان شهرها و محدود شدن زمین‌ های شهری، افراد به سمت آپارتمان‌ نشینی روی آورده اند. به گزارش مجله دلتا در این بین لازمه هم‌ زیستی بهتر در این مکان ها، بهره مندی از فرهنگ  مطلوب ه

مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته 8 شهریور ماه. استان های شرکت کننده : اصفهان, ایلام, البرز, آذربایجان غربی, آذربایجان شرقی, بوشهر, زنجان, تهران, خوزستان, چهارمحال و بختیاری, خراسان رضوی, خراسان شمالی, فارس,سمنان, کردستان, کرمانشاه, گیلان, لرستان, مرکزی, مازندران, هرمزگان, همدان و یزد. در این مسابقات 849شرکت کننده در رشته کومیته و 269 شرکت کننده در رشته کاتا به رقابت پرداختند . نمایندگان خوزستان از شهرستان شوش : در بخش کاتا خوزستان تنها ۳ نماینده داشت
مشاوره قبل از ازدواج به جلسات مشاوره‌ای اطلاق می‌‌شود که به زوجین کمک می‌کند که برای ازدواج آمادگی لازم را کسب کنند که می‌تواند به شما در ایجاد رابطه‌ای مستحکم و سالم با همسرتان کمک کند تا شانس بهتری برای ازدواج موفق و پایا داشته باشید. این نوع مشاوره همچنین می‌تواند به شما در درک ضعف‌هایی که می‌تواند در طول زندگی مشترک مشکل‌ساز شود کمک کند.
مشاوره قبل از ازدواج اغلب توسط متخصصانی ارائه می‌شود که با نام مشاوره خانواده نیز شناخته م

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

乾淨而灑脫 پایگاه اخبار فرهنگی سبلان طراح جِهاد کبـــــیر قایق کاغذی شاد و موفق زندگی کن :) پارسیان شعر پایگاه مقاومت بسیج مرصاد زنجان شاید براتون جالب باشه تکواندوکاران پیشوا