نتایج جستجو برای عبارت :

احسنت

همه عاشق این کلمه اند که « زَهی » ! خود را می کُشند جهت « زهی »
شمس تبریزی
در هـــوای آن کـه گــویندت زَهی                  
بستـه ای در گـــردن جــانت زِهی (زه ی)
مولوی
زهی = آفرین، احسنت
زه =
۱. (موسیقی) تار ساز.۲. رودۀ تابیده که به ‌کمان می‌بستند؛ چلۀ کمان.۳. [قدیمی] رشتۀ باریک تابیده از رودۀ گوسفند، ابریشم، یا فلز.
4.  آلت تناسل باشد. (برهان ). و بمعنی آلت تناسل مجازاست . (آنندراج ). آلت تناسل و نره . (ناظم الاطباء).
«مولانا شمس الدین-قدس اللهّ سرّه-می‌فرمود که قافله‌ای بزرگ به جایی می‌رفتند، آبادانی نمی‌یافتند و آبی نی. ناگاه چاهی یافتند بی دلو. سطلی به دست آوردند و ریسمان‌ها، و این سطل را به زیر چاه فرستادند. کشیدند، سطل بریده شد. دیگری را فرستادند هم بریده شد. بعد از آن اهل قافله را به ریسمانی می‌بستند و در چاه فرو می‌کردند، برنمی‌آمدند. 
عاقلی بود، او گفت: «من بروم.» او را فرو کردند. نزدیک آن بود که به قعر چاه رسید، سپاهی باهیبتی ظاهر شد. این عاقل گ
کلا توی خونه با  مامانم شوخی زیاد می کنم.
مثلا وقتی میگه فلان کار رو انجام بده، کلی نق می زنم ولی بعدش به نحو احسنت اون کار رو تموم می کنم.
یا بعد خوردن غذا، می گم این چی بود که درست کردی؟ اصلا هم خوشمزه نبود.
امشب یه دونه از این شوخی ها با آقای پدر کردم.
بعدش یک نگاه غضب ناکی تحویلم داد که به غلط کردن و عرذ خواهی افتادم...

امشب دمامون هفت درجه است و خب اون کدوم عقده ایه که میخواد در بالکن رو تا صبح باز بزاره؟
احسنت،نامبرده
از اونجایی که از اول تابستون تا الان من یک روز هم تو گرمای یخچال آب کن تهران خونه نبودم،قندیل بستن رو حق مسلم خودم میدونم:دی)
بله هوا سرده اینقدر که ظهر باید با سوییشت و بافت و اینا میرفتی بیرون تازه ظهر که آفتاب وسط آسمونه:/
گرد و خاک به پا کرده بود امروز توی اورژانس دو ، آقای جوانی که نمیذاشت متخصص مرد همسرشو معاینه کنه. تا اینجا منم با آقا موافقم که ترجیحا معاینه توسط همجنس انجام بشه.
اما...
اما...
وقتی پیج شدم و رسیدم بالاسر خانمش که مثل ابر بهار گریه میکرد ، مرد رو از زن دور کردم ، پرده رو کشیدم و شروع کردم زن رو دلداری بدم که هیچ عیبی نداره. تا اینکه با شنیدن درددلای زن از رفتار متناقض مرد (نامرد) منزجر شدم.
مردی که همسر بغایت جوان خودشو از هر گونه تحصیلی منع کرده ب
گاندو رو دیدیم
لذت بردیم
احساس غرور کردیم
به بچه های اطلاعات احسنت وفتیم و براشون دعا کردیم
ضربان قلبمون خیلی جاها رفت بالا 
اندازه یه سکانس استرس داشتیم
ماها فقط تماشاچی بودیم ولی جوون های اطلاعاتی و سرباز های گمنام شب و روزشون و گذاشتن برای پرونده های ضد جاسوسی
اونوقت دولت انقددددرررر راحت گند میزنه به همه چیز!!!
متنفرم از این دولت
درست است که مرغ همسایه غاز نیست
ولی غاز همسایه هم مرغ نیست

اگر به مشاوره اعتقاد داشتیم
بازار رمّال ها اینقدر داغ نبود

وقتی تبریز دوّمین پایتخت دوره قاجار بوده است،
طبیعی است که شهر اوّلین ها باشد.

در میان همه موضوعات ارزشی که می تواند در آثار هنری سفارشی مبتلا به شعارزدگی شود
دو موضوع مستثنا هستند:
۱- مادر،
۲- وطن.

چرا کسانی که مقام عشق را بالاتر از عقل عنوان می کنند
از اینکه ناقص عقل خطاب شوند آزرده می شوند؟

یک سوال بغرنج:
آ
هنوز هم بعد این همه سال وقتى میرم سمت بهار تپش قلب میگیرمیعنى اینقدر یه استرس براى کلاس موسیقى روم تاثیر گذاشته که هنوز هم بعد این همه سال بخاطرش استرس میگیرم؟؟؟؟نمیدونم والا خیلى عجیب غریب شدم…اون موقع که استرس میگرفتم براى این بود که میخواستم کارم رو به نحو احسنت تحویل بدم اما الان براى چى تپش قلب دارم وقتى اونجا میرم:/؟؟؟؟؟
امروز فردی بهم پیام داد که چند سال پیش وقتی اومد خواستگاری، ادعای عاشق دل خسته بودن داشت، الان پیام داده که شنیدم دکتری می‌خونی، تبریک میگم احسنت! تشویق و ابراز خوشحالی از چیزی که روزی خودش رو بر حق می‌دونست من رو از داشتن و تلاش برای رسیدن بهش منع کنه!! فقط انگار یادش رفته که به قول بافقی: "ما چو ز دری پای کشیدیم، کشیدیم"
     گروه خانوادگی فقط اونجاش که پسر خاله میاد تبلیغ جدیدترین کسب و کارش رو میکنه و اینقدر پوستر مغازه اش رو برات توی خصوصی میفرسته که از رو میری و میذاریش وضعیت. اونوقت اون وسط پسردایی چپ و راست ویدیوی شیرین کاری هاش رو میذاره و یه عده قربون بلا میرن و یه عده تهدید و ارعاب. در این حین و بین زن دایی که تازه عزیزی رو از دست داده یه پیام یه متری در مورد برزخ یا مرگ فوروارد میکنه توی گروه. من هم که تا عکس طبیعت میذارن هی یاداوری میکنم که واسم چند تا
وب سایت رسانه امین توسط امین لطفی راه اندازی شده و مدیریت میشود. تمامی مقالات ، ویدئوها و محتواهایی که در این وب سایت مشاهده میکنید بطور اختصاصی تولید و ارائه میشود وبرگرفته از تجربیاتی است که در طی فعالیت های من در این زمینه بدست آمده و هر روز به این آموخته ها اضافه میشود و در این وبسایت با شما در میان گذاشته میشود تا شما نیز از آن ها به نحو احسنت و برای کسب و کار خودتان بهره مند شوید.
ادامه مطلب
وب سایت رسانه امین توسط امین لطفی راه اندازی شده و مدیریت میشود. تمامی مقالات ، ویدئوها و محتواهایی که در این وب سایت مشاهده میکنید بطور اختصاصی تولید و ارائه میشود وبرگرفته از تجربیاتی است که در طی فعالیت های من در این زمینه بدست آمده و هر روز به این آموخته ها اضافه میشود و در این وبسایت با شما در میان گذاشته میشود تا شما نیز از آن ها به نحو احسنت و برای کسب و کار خودتان بهره مند شوید.
ادامه مطلب
باسمه تعالی
دعا های قرآنی
امن یجیب
غزل۲
عبادت کن خدا ی کبریا را
پذیرش می کند ذکر و ثنا را
بخوانم من دعا امن یجیبا
شفا ده ای خدا هر بینوا را
اگر چه آیه همسان دعا نیست
ولی مردم بخوانندش دعا را
بود مضطر امیدش حق تعالی
ندارد جز خدا یاری جدا را
بده حاجت مرا، حاجت روایی
شکسته دل بخواند در ادا را
بخواند این دعا را در مصیبت
بدست آرند بیماران شفا را
گروهی راه دیگر بر گزینند
خدایا کن هدایت این گدا را
خدا احسنت گوید بر تو انسان
طلب کن حاجت خود، از خدا را
بگ
اینقدری که دور و بر ما گوشی دست گرفتن قبح دارد و نچ نچ بار آدم می‌کنند، اتلاف وقت می‌داشت، تا الان از جهان سومی در آمده بودیم.
نمی‌دانم اگر آدم در تایم های پرت در گوشی اش یادداشتی بنویسد، برنامه هایش را تنظیم کند، مطالب مفید کانال های معتبر را بخواند، هماهنگی های مجازی امور را هندل کند، چه اشکالی دارد آخر؟ کجایش نازیباست؟ 
آنقدر بی جنبه هایش با گوشی هرزگی کرده اند که ملت شرطی شده اند. ببینند کسی با گوشی ور می‌رود، از آدمیت طردش می‌کنند. اح
پنجشنبه کلاسمو پیچوندم نرفتم شب اینقدر بد خوابیدم،صبح اینقدر کسل و بی حال بودم هیچکاری نکردم به هیچی نرسیدم و فقط دور سر خودم چرخ خوردم
حتی ظهر با مامانم رفتیم پیتزایی پچگیام ولی دیگه کیفیت سابقو نداشت:/
مهم نیست
جاش امروز که رفتم کلاس،اینقدررر اونجا بهم خوش گذشت بعد اومدم خونه هم وقت کردم غذای مورد علاقمو درست کنم هم حموم برم هم به یه بخش خیلی خیلی قابل توجهی از کارام برسم تازه ساعت بیست دقیقه به نهه و یعنی هنوز چند ساعت دیگه ام وقت هست*____*
دستگاه تصفیه اب در زعفرانیه
09333147866
شرکت ماه کول به طور متمرکز درکار دستگاه تصفیه اب و فیلتر یخچال می باشد .پس با خیال راحت کار خودرابه ما بسپارید و مطمئن باشید که کار به نحو احسنت انجام خواهد شد .
برای نصب .تعمیر و یاتعویض دستگاه خود با ما درتماس باشید 09333147866
.باسمه تعالی
دعا های قرآنی
امن یجیب(۳)
غزل۴
عبادت کن خدا ی کبریا را
که او پاسخ دهد هر دم ندا را
بخوانم من دعا امن یجیبا
شفا ده ای خدا هر بینوا را
اگر چه آیه همسان دعا نیست
ولی مردم بخوانندش دعا را
منم بیچاره و مضطر پریشان
بدان پاسخ دهد یزدان گدا را
که را خوانم به هنگام مناجات
دل بشکسته می خواند خدا را
اجابت کن که تو حاجت روایی
پذیرد ناله و سوز گدا را
رها سازی مرا از هر مصیبت
بدست آرند بیماران شفا را
گروهی راه دیگر بر گزینند
خدایا کن هدایت این گدا
تاوان فریب!
مردی پشت بر الاغش، در حالی که تکه ای علف تازه را با ریسمانی به سر چوبی بسته و آن را روبروی حیوان آویزان کرده، نشسته بود.  حیوان بیچاره همانطور که به طمع خوردن علف، ساعت ها پیش می رفت، مرد را نیز جابجا می کرد.
مردم با دیدن این صحنه به هوش و درایت مرد احسنت می گفتند، که ناگهان پیامبر .ص. را دیدند که با خشم آنها را  نظاره می کند.
پیامبر فریاد زد: ای مرد! آیا از خداوند حیا نمی کنی که مرکبت را فریب می دهی؟.
مرد متعجب و شرمگین گفت: ای رسول خدا!
.باسمه تعالی
احکام اسلامی
ربا
غزل۴
گفتند که این بهره ی بانکی است ربا نیست
به به چه کلامی ، که از آن هیچ ابا نیست
مردم همه درگیر ربا گشته به یک نحو
احسنت به این شیوه ی تدبیر، گدا نیست
با نام خدا، دین خدا، محو نمودند
بگذار کنند هر چه توانند ، بها نیست
در وقت مناجات، اسیر دل خویشند
به به چه حالی و هوایی که خدا نیست
در وقت عبادت،همگی فکر ریایند
به به چه حالی و صلاتی،که صفا نیست
در راه و روش،مشی غلط پیش گرفتند
از حقه و هر حیله گری هیچ ابا نیست
جمعی ز
روزی ابلیس نزد فرعون رفت. فرعون خوشه‌ای انگور در دست داشت و تناول می‌کرد. ابلیس گفت: آیا می‌توانی این خوشه انگور تازه را به مروارید تبدیل کنی؟ فرعون گفت: نه. ابلیس به لطایف‌الحیل و سحر و جادو، آن خوشه انگور را به خوشه‌ای مروارید تبدیل کرد. فرعون تعجب کرد و گفت: احسنت! عجب استاد ماهری هستی. ابلیس خود را به فرعون نزدیک کرد و یک پس گردنی به او زد و گفت: مرا با این استادی و مهارت حتی به بندگی قبول نکردند، آن وقت تو با این حماقت، ادعای خدایی می‌کنی
باربری رفاه مجهز ب ماشین های مخصوص (مسقف پتودار) میباشد.این شرکت میتواند بهترین انتخاب در حمل و جا ب جایی اثاثیه منزل باشدزیرا حمل و نقل آزادگان ماهشهر با کادری مجرب و حضوری پرقدرت ب کار خود ادامه میدهد.این باربری با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در خدمت همشهریان خود میباشددیگر
نگران حمل اثاث خود نباشید زیرا باربری آزادگان کارگرانی مخصوص جا ب جایی ب
شما معرفی میکند ک بدون هیچ آسیبی کار خود را ب نحوه احسنت ب پایان می
رساند.حمل بار ب صورت کلی و جزئ
کانال لباس زنانه با انواع لباس های زنانه در خدمت شما هست و شما میتونید لباس خودتون رو از طریق این کانال تهیه کنید، اما برای تهیه لباس زنانه خودتون کافی هست تا به ما پیام بدین تا ما لباس مورد نظر شما را برایتان ارسال کنیم و شما میتوانید هزینه لباس خریداری شده خودتان را درب منزل پرداخت کنید.
این کانال لباس زنامنه انواع لباس های زنانه رو هم داره و شما میتونید هر لباسی رو که دوست داشتین به ما بگین و شاید انون لباس در داخل کانال هم نباشه، ولی مهم ن
 امروز روز دومه... مطمئنم که دیروزو حتی یه ثانیه شم حروم نکردی:)
بیشتر از اینا اراده داری که یکاری رو شروع کردنی به نحو احسنت به پایان برسونیش:)
امروزت هم حتما تا الان به بهترین نحو گذشته همونطور که روزای قبل فکرشو کرده بودی..
تو قول دادی ترس و استرس رو راندی که خراب میکنن همه چیو، رو قولت وایسا:)
آفرین دختر خوب.. بازم این مهمه که تو خودتو باور داری..
بارها با خودت تکرار کن هیچکی برات مهم نیس، جز خودت و آینده ات..
اصلا بخاطر همینه که تا الان مقاوم بو
مخور ای دل غم بسیار مخور
ور خوری جز غم دلدار مخور
نه غم یار عزیزست؟ آن نیز
اگرت هست نگهدار مخور
یار تیمار تو چون می نخورد
پس تو بی فایده تیمار مخور
خه! چنین خواهمتف، احسنت،ای یار
غم من اندک و بسیار مخور
من ز عشق تو زیم یا میرم
تو خود البّته غم کار مخور
پشت من بشکن و پیمان مشکن
خون من می خور وز نهار مخور
چشم تو دوش لبت را می گفت
با فلان باده دگر باره مخور
لب تو گفت بدو خیز بخسب
تو که مستی غم هشیار مخورکمال‌الدین اسماعیل
بنده دوستی دارم که قبل  ازدواجش افسردگی خیلیییی شدیدی داشت بنا به دلایل کاملا منطقی!این دستمون ازدواج کرده بود و دیگه من ازش خبر نداشتم تا اینکه یک روز تو خیابون مامانم رو دیده بود و شمارشو داده بود و گفته بود خاله تو رو خدا به نگین بگی بهم زنگ بزنه شب یلدا بود که بهش زنگ زدم و باهاش حرف زدم و متوجه شدم بارداره رابطمون ادامه دار شد و من بین حرف زدن ها متوجه میشدم که هنوز افسردگیش ادامه داره خوب بود اما کاملا خوب نشده بود هر از گاهی باهام درد و د
می‌گویند هر جا آب باشد آبادی نیز هست، آسمان جان باور کن دروغ می‌گویند خرم‌آباد بیش از این به آبادی نیاز ندارد. این همه سال سرمان مثل کبک زیر برف بود حالا سقف بالای سرمان زیر آب است. خانه‌ها را تخلیه کنید، روز طبیعت نه، زور طبیعت در راه است. مردم باید از پشت‌بام‌ها بال درآورند، پرواز کنند وگر‌نه بالگردها که دارند دور خویش می‌گردند. ایلام، پل‌دختر، معمولان، دره‌شهر، شهرها و روستاهایی از ایران که برای نخستین بار نام عزیزشان را می‌شنوی ه
بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز شهادت مظلومانه حضرت جواد الائمه علیه السلام رو خدمتتون تسلیت عرض می کنم به نظرم کمترین تشکر از نمایندگان خوش فهم و با غیرتی که در پی مطالبه ی مردم مظلوم اقتصادی ایران طرح سوال از رئیس جمهور رو امضا فرمودند اینه که توی اینستاگرام اونها رو دنبال کنیم و پیام تشکر و دس مریزاد براشون بذاریم و به غیرت و شرفشون احسنت بگیم و درود بفرستیم. پیوند صفحات اینستاگرامشون رو براتون میذارم که شما هم مثل من برای پیدا کردن صفحات
حضرت امام باقر علیه السّلام فرمودند :روزى پدرم امام سجّاد سلام اللّه علیه
سخت مریض شد و در بستر بیمارى قرار گرفت ، پدرش امام حسین علیه السّلام ضمن عیادت
از او اظهار داشت : چه چیزى را اشتها دارى ؛ خواسته و نیازت چیست تا انجام دهم
؟حضرت سجّاد علیه السّلام چنین پاسخ داد: مى خواهم تکیه گاهم پروردگارم باشد،
چون که او ناظر و شاهد احوال من مى باشد؛ و اگر مصلحت من باشد مرا عافیت مى بخشد، و
من در هر حال راضى به رضایت و مقدّرات او هستم .امام حسین به فرز
یکی از احمقانه ترین کارهایی که میون تمام کارهای این مملکت انجام میشه، اینه که میگن آقا ما فوتبال رو در ساعت عجیب و غریب 16:53 دقیقه شروع می کنیم. دلیلش؟ خوب اذان که ساعت 17:45 هست دقیقا میفته وسط دو نیمه. به و به از این برنامه ریزی ما و چقدر دقیقیم هر هفته با جلو عقب رفتن دقیقه ای اذان ما هم ساعت بازیها رو یک دقیقه یک دقیقه جابجا می کنیم.
احسنت به این ذکاوت ما... و خوب اصلا هم کاری نداریم که این اذان انتخابی به افق تهران که از شبکۀ ملی پخش میشه، فوق فو
۱. حیف اون همه پول که دادم برای موزه مادام تسو که کلش چار تا مجسمه بود...خاندان سلطنتی انگلیس..رییس جمهورای امریکا...چند تا از بازیگرای هالیوود...چند تا از ورزشکارای امریکا...چند تا از مبارزای جهان...
۲. خانومی که بلیت میداد گفت میشه ناخونات رو ببینم؟ گفتم بیا ببین....گفت واااای خدای من چه طوری تونستی اینجوری بلند بذاری؟
حالا من دو هفته است ناخونامو نچیدم بدون هیچ مراقبتی...
من اگه یه روز ببینم اونی که پدیکور و مانیکور رو این طور مثل نون شب برای مردم

شهید عبدالحسین حمایتی
شهید ۲۱ساله ای با روحی بزرگ و بلند، بنده ای زمینی ک روحش درآسمان ها بود بنده ای پاک و مخلص که سعی میکرد همیشه ناشناخته بماند و کارهای خالصانه اش فقط برای خداوند باشد و بس .
او کسی بود که حتی دوستانش بعد از شهادتش توانستند حسین واقعی را بشناسند.
حسینی که مثل اربابش جسدش تا پنج روز زیر آفتاب داغ جنوب مانده بود.
همان حسینی که شهید نادر مهدی- کسی که کابوس آمریکایی ها بود- درمورد او میگوید بوشهر بعد از حسین دیگر هیچ صفایی ند

غروب پاییز سال 1391 بود. جلوی خانه نشسته بودم. همیشه توی مهر ماه دلم می گرفت. یاد روزهای سخت جنگ می افتادم.... اما یادم افتاد که رهبرمان به کرمانشاه آمده. خوشحال شدم. تلویزیون را روشن کردم و رو به روی تلویزیون نشستم. با خوشحالی به تلویزیون خیره شدم. رهبرم توی ماشینی سفید نشسته بود و مردم دور تا دورش حلقه زدنده بودند. ماشین نمی توانست از میان جمعیت عبور کند. مردم مثل پروانه بال بال می زدند. به سهیلا گفتم: «روله، بیا فیلم ورود رهبر را به کرمانشاه نشا
کم مانده به صبح دلنشین ، دلنشین تر از صبح های پیشین ، دلنشین تر صبح هایی که با اشک با حسرت هر چه تمام تر با یادآوریت مسیر دانشگاه را می پیمودم ، نمی دانی و نخواهی دانست  که چقدر برایم  گذشتن از سالن و دیدن اتاقت ، کلاسمان سخت و جانسوز بود ، نمی دانم آیا هنوزم هست یا نه ؟! 
روز آخری که دلم را گرفتی و برای همیشه آنجا را ترک کردی ، چیزهایی در من می شکست ، سخت و طیغان ، امان از ذهن بیدادگر خموشم و من دوسال هست که در اندیشه ات هستم ، من خود را گم کردم ، 
به تازگی یادداشتی
خواندم از یک مدیر آمریکایی، مارک مک کورمک، در مورد اینکه "چرا برنده ها را
به قهرمانان ترجیح میدهد". نویسنده بیان کرده بود که هر مدیر یا کارمندی در
طول دوران کاری خود باید تصمیم بگیرد میخواهد برنده باشد یا قهرمان؟ برنده کسی است
که کار خود را بسیار خوب انجام میدهد ولی مانند قهرمانان، به شهرت نمیرسد و نامش
بر سر زبانها نمی افتد. به عبارت خودمانی، برنده کسی است که نقش تخصصی خود را در
تیم/شرکت غالبا به نحو احسنت انجام میدهد و قهر
سحر را من در آغوش خدا رفتم
در آغوشش به تنهایی چه لذت ها به پا کردمبدیدم خاکیان را مرده در خوابند
در آن گرمی آغوشم خداشان را شنیدم من، بگفت که ای خاکیان خفته بر خاکم
زمانی که شما را خلق می‌کردم، بر خودم احسنت می‌گفتمملائک ها چه ها کردند و می‌گفتند
تو آن کس را که قتل و خون و ظلمش را به دیگر عرضه می‌دارد، چرا خالق شوی بر اوتبسم کردم و گفتم:
چه دانی آنچه را دانم؟چه بینی آنچه را بینم؟

ببین من را چه می‌گویم تو را ای خفته بر خاکش،
به گرما بخشِ آغوشِ
آسفالت کاری
آسفالت کاری امروزه کاربرد گسترده ای نسیت به گذشته پیدا کرده است. به طوری که در تهران و شهرهای پیشرفته این محصول در تمام حالت ها فروش می شود و اجرا می شود .
در همین بین شرکت ما در اجرای ایزوگام پیشتاز بوده است و همواره با اجرای ایزوگام و آسفالت در تمامی شهرهای اطراف تهران و خود تهران و کرج می باشد .
در همین باب قیمت اسفالت در تمامی شهرهای تهران متفاوت می باشد و ما دراین بین می توانیم با ارائه قیمت های متناسب مشتریان خود را با ر ضا
امیرالمومنین علیه السلام

ﺷﺄﻥ تو در اندیشه ما جا شدنی نیست
درکوزه که جا دادن دریا شدنی نیست
هرچند که توصیف تو مولا شدنی نیست
تو لطف کنی ناشدنی ناشدنی نیست
طبعی که نپرداخت به نام تو تلف شد
بر خاک نوشتند علی ؛ در نجف شد

ماییم و دلی مست در ایوان طلایی
احسنت ! چه معماری انگشت نمایی
تاریخ ندیده به خود اینگونه بنایی
دارد هنر شیخ بهایی چه بهایی...
هرکس که تو را دید به زانو زدن افتاد
در صحن تو خورشید به جارو زدن افتاد

در خلقت تو هرچه خدا داشت عیان ش
پروژه ی فرانت بیچ
اعمار و برج الی ساب

دبی را می توان مهد پیشرفت و تکنولوژی، تجمل و
رفاه و در یک کلام، دبی را می توان مهد آسایش و آرامش نامید.

در دبی همه چیز به روز و مدرن است، در واقع
انگار امروزه دبی مادر تمام امکانات و پیشرفت های 
جهانی شده است و هر آنچه قرار است در جهان خودنمایی کند و نامی شود در دبی
بیشتر به چشم می خورد و مردم و دولت دبی از هیچ ترقی و صعودی در هیچ زمینه ای خود
را محروم نکرده و از دنیا و آنچه در دنیاست به نحو احسنت و شایسته به ن
می گذشتم از کنار کوچه ای تاریک و تنگبر زمین افتاده بود زیبا جوان شوخ و شَنگگفتمش خود را چرا از خَلق پنهان می کنی گفت عمری مَن اسیرم بَر کَف تریاک و بَنگمن گریزانم زِ خَلق و پیش خالق سَر به زیرروز  و شب می آورم بر خانمانم نام ننگروزگاری هر که ما را دید گفت دیوانه استعده ای گفتند مجنون است و شاید هم مَشنگیک زمانی عاشق همسایه مان بودم چه سودبی وفا زد شیشه عمر مرا مُحکم به سنگ بی مروت خنجرش را در دلم جا کرده بودمادرم می گفت کَردی خانه را میدان جنگآ
همیشه فکر می کردم از چهلسالگی  که بگذرمهمین که  سپیدی روى همه ی موهای جوانی را بپوشاند ؛دیگر نمیخندم به مهمانی و گردش و کوه و جنگل و بازی و.... راغب نیستم ! 
اما این تصوری بیهوده بود تنوع در لباس و کیف و کفش و مد را بیشتر دوست دارم تمام جوانی ام به مشکی و خاکستری  گذشت .
چهل به بعد دنیای شادی و تفریح و رنگ و خوشى های کوتاه و طولانی مدت ست.
 احساس اینکه در نیمه ی دوم زندگی هستی، به تلاش بیشترى می پردازی تا آرزوهای انجام نشده ی جوانی را بدست آوری .
م
♦️ببینید روحانی چطور بهانه دست رسانه خارجی داده که اینجور حمله کردن به انتخابات ایران یه زمانی هم رفسنجانی همین کار کرد و اخرش فتنه  شد و اون همه خون ریخته شد ‼️
♦️احسنت به صدا و سیما
دریافتحجم: 3.07 مگابایتکه اینقدر شفاف از همین الان داره نشان میده چه کسی دارد اتش فتنه برای انتخابات شعله ور میکنه‼️

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن ب
من در سرزمینی زاده شده ام که مردمانش سرشار از احساسات و مهربانی اند ، که هم خوب است و هم بد ، از خوبی اش مطلب به فراوان می توان نوشت و اما امان از بدی هایش که تر و خشک را باهم سوزانده و خواهد سوزاند...
یکی از آثار منفی این روحیه را می توان در همین چند روزه که جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ برگزار می شود مشاهده کرد ، آقای کیروش سرمربی تیم ملی ایران جمله ای را می گوید این جمله احساسات مردم را جریحه دار می کند افرادی نظیر جواد خیابانی در تلویزیون ملی با چشم ها
مرهم زخمای دلم بود. وقتی فکر میکردم هیچ موضوع خوشحال کننده ای تو دنیا وجود نداره خنده اونم در حد قهقهه به لبام میاورد، وقتی به این باور میرسیدم که بی عرضه و دست و پا چلفتی ام خلافشو بهم ثابت میکرد....
تجربه تیچینگ رو میگم! معلم بودن و با بچه ها و نوجوون ها (و اخیرا بزرگسالا) اتفاق فوق العاده ای تو زندگیم بود که همیشه شکرگذارشم.
الان تو اولای راه زندگی ام اما تصمیم جدیم اینه که تو هر سن و سِمَت و مکان و شرایطی همچنان همون میس تیچر کول و باحالی که حر
امروزه امن ترین و گرم ترین جایی که میتوان برای فرزندانمان به خصوص دخترانمان نام ببریم خانواده است که یک دختر و پسر میتوانند درخانواده هم رشد جسمی هم معنوی کنند و بیشترین تاثیر را ازخانواده بگیرند و درجامعه رفتاری را که ازخانواده گرفته اند را انعکاس دهند و این رفتار نشان دهنده شان خانوادگی و اصل و نسب نیز به شمار میرود.
امروزه با امدن فضای مجازی در خانواده وظیفه پدر و مادر چندبرابر سخت تر شده است چرا که کوچکترین بی اهمیتی به این موضوع عواقبی
امروزه امن ترین و گرم ترین جایی که میتوان برای فرزندانمان به خصوص دخترانمان نام ببریم خانواده است که یک دختر و پسر میتوانند درخانواده هم رشد جسمی هم معنوی کنند و بیشترین تاثیر را ازخانواده بگیرند و درجامعه رفتاری را که ازخانواده گرفته اند را انعکاس دهند و این رفتار نشان دهنده شان خانوادگی و اصل و نسب نیز به شمار میرود.
امروزه با امدن فضای مجازی در خانواده وظیفه پدر و مادر چندبرابر سخت تر شده است چرا که کوچکترین بی اهمیتی به این موضوع عواقبی
ماه پیش با امید تصمیم به کوه گرفتیم و ساعت 7 شب نجریش بودیم و 9 از پارک جمشیدیه قصد کلکچال حرکت کردیم. فقط این وسط یک نکته ای بود که ما اصلا توجه نداشتیم ،پارک جمشیدیه کنار کلکچاله نه زیرش :(به همین صورت شد که ما چراغ های توی پارک رو به عنوان مسیر درست در نظر گرفتیم و دنبال کردیم،مسیر اول از وسط راه از خوف و خلوتی مسیر تعجب کردیم و برگشتیم ،مسیر دوم رو که اومدیم بریم چراغ ها در اول مسیر تموم شدند و ما در نطفه خفه شدیم و اما مسیر سوم رفتیم ،رفتیم،رف
▪️ ولایت پذیری از سر جهل

گفت "من که متوجه نشدم چرا رهبری چنین تصمیمی گرفت؛ اما از سر ولایت پذیرفتم." گفتم احسنت؛ اما هنری نیست. گفت چرا؟ گفتم سالها پیش با مرحوم ابراهیم یزدی مصاحبه میکردم. می گفت "من به ولایت فقیه اعتقادی ندارم اما التزام عملی به ایشان دارم." گفت: "یعنی بد است بگم نفهمیدم ولی به ولایت اعتماد دارم؟" گفتم "خوب است. ولی خیلی حداقلی است. اگر نفهمی و اعتماد کنی، عبور می کنی و به زندگیت میرسی. ولی اگر بفهمی، کمک می کنی حرف ولی جلو رود.

زندگی مشابه یک بازی است! اما، فرصتی برای سرافرازی است. با بازی می شود زندگی کرد. اما، با زندگی نمی شود بازی کرد!
خدایا، می خواهم در بازی سرافرازی دنیا، شبیه کسانی باشم که گندم ناداری را با داس بردباری درو می کنند و انبار دارایی را با انوار دانایی، ماندگار می سازند...
خدایا، دردِ من زیستن نیست، دوری از خویشتن است. پس دردم  را در دَم مداوا کن...

دست نگاشته ای بود به یادگار. از شیرین ترین لحظات زندگی یک جوان در بیست و چهارسالگی اش، به درخواست غاف

زندگی مشابه یک بازی است! اما، فرصتی برای سرافرازی است. با بازی می شود زندگی کرد. اما، با زندگی نمی شود بازی کرد!
خدایا، می خواهم در بازی سرافرازی دنیا، شبیه کسانی باشم که گندم ناداری را با داس بردباری درو می کنند و انبار دارایی را با انوار دانایی، ماندگار می سازند...

دست نگاشته ای بود به یادگار. از شیرین ترین لحظات زندگی یک جوان در بیست و چهارسالگی اش، به درخواست غاف

زندگی مشابه یک بازی است! اما، فرصتی برای سرافرازی است. با بازی، می شود زندگی کرد. اما، با زندگی نمی شود بازی کرد!

دست نگاشته ای بود به یادگار. از شیرین ترین لحظات زندگی یک جوان در سالگرد بیست و چهارمین بهار زندگی ا

8 ساعت خواب می تواند مثل 8 ساعت نماز باشد و ساعتها نماز خواندن ممکن است "هیچ" باشد.  این هنر "نیت" است که یک کاری را ارزشمند کند یا بی ارزش. پای ریا اگر در میان باشد خیلی از عبادتها "هیچ" است. 
نیت کسی اگر خدمت به خلق خدا باشد محل کارش می شود مسجد و کارش می شود عبادت. کسی هم ممکن است ساعتها در  مسجد به خاطر شنیدن یک "احسنت" قرآن دست بگیرد  و تکان تکان بخورد و  بهره ای نبرد. 
در ترازوی خدا نیت را اندازه می گیرند.  
یک نمونه اش را از قرآن کریم بخوانیم. در
اقدامات قبل از کاشت ابرو
مقدمات هر فرآیند پزشکی باید به نحو احسنت انجام شود تا بیمار تحت تاثیر هیچ گونه خطری قرار نگیرد و نتیجه ی عمل نیز به صورت رضایت بخش باشد. قبل از کاشت ابروی خود یک سری اقدامات را باید رعایت کنید. معمولاً روش های جدید برای پیوند مو و ابرو بر خلاف روش های قدیمی، با بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بی هوشی نیست. برای شروع باید به یک پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید یا کلینیک معتبری در این زمینه پیدا کنید. در مراحل اولیه ش
عکاسی کودک در تولد 
یکی از مهم ترین روز های کودکان روز های تولدشان است . برای خوشحال کردن آن ها بهترین کاری که پدر و مادر میتوانند انجام دهند برگذاری یک مهمانی با هم سن و سالان خود کودک است .
بیشتر بدانید: آتلیه نوزاد
این مهمانی هم میتواند در فضای باز باشد و هم میتواند در منزل برگذار شود .
برخی از والدین نیز دوست دارند روز تولد فرزندشان او را به آتلیه کودک ببرند و عکاسی کودک انجام دهند .
اگر شما از آن دسته از پدر و مادرهایی هستید که علاقمند به عک
کارگران اسباب کشی با باربری فرحزاد
کارگران باربری و اتوبار فرحزاد در تهران از برترین باربری های تهران و منطقه فرحزاد می باشد ، که به بهترین شکل ممکن باربری و اسباب کشی های شما را انجام می رسانیم. به نحوه احسنت بارها و اثاثیه های شما را حمل و نقل و جابجا می نماییم. با باربری  فرحزاد که تمام وقت و بدون اتلاف زمان در خدمت شما می باشیم و اینکه در هر ساعات از شبانه روز که تماس نمایید باربری فرحزاد آماده خدمت رسانی به شما می باشیم. با باربری خ
«کالسکه نارنجی جان»
خیلیا با مهربونی و نامهربونی! سعی در منصرف کردن من از سفر اربعین داشتن و براشون کاملا بدیهی بود که بچه کوچیک رو نباید برد همچین جاییولی خب من که کلا بچه حرف گوش کنی نیستم و لذا از چندین ماه قبل یه کالسکه از سمساری محل خریدم و توی چندتا راه‌پیمایی بردمش تا امتحانشو پس بده و با چرخ و پیچ و همه جوارحش درک کنه که قراره کالسکه یه بچه انقلابی باشه و هرچی قبل از این بوده رو به دست فراموشی بسپاره و خدایی هم خوب از پسش بر اومد. احسنت
اجرای اسفالت در تهران
اسفالت یکی از بهترین عایق ها در زمینه حفاظت می باشد که کاربرد بسیاری دارد و کماکان جهت ساخت و ساز و کارهای عمرانی استفاده می شود .
اسفالت در تمامی محیط ها می تواند استفاده شود برای مثال در مدارس و تمامی پارگینگ ها برای تمامی خیابان ها و اتوبان ها و همچنین تمامی منازل برای عایق بندی کف و پشت وبام و... می توان استفاده کرد .
اسفالت در انواع مختلف همچون سرد و گرم می تواند اجرا شود . بسته به نوع پروژه می توان از نوع اسفالت مرتبط ا
به نام خالق خاص
به نظر من افرادی که از هر چیزی بدشان می آید یا از آن میترسند باید در موقعیت آن قرار گیرند تا در آن کار هم مسلط شوند.
برای مثال من به شدت نقاشی افتضاحی دارم اما امروز کل تایم استراحت، کارهای ضروری و غیر ضروریم را صرف کشیدن نقاشی های سه بعدی کردم و تازه متوجه شدم که عالم نقاشی چقدر وسیع و زیباست.
به سمت حل ناتوانی هایتان بروید زندگیتان متحول خواهد شد.
 دنیا آنقدر وسیع است که هر چقدر بخوانیم و بدانیم آنقدر اندک است که در مقابل علوم
سریال منتالیست رو مجدد مرور می‌کنم. احسنت می‌گم به تمام عوامل این مجموعه. تمام جزئیات هماهنگی خاصی دارند که لحظه به لحظه‌ی این سریال رو جذاب می‌کنه. این سریال صرفا یک سریال جنایی نیست که کسل کننده باشه. شوخ‌طبعی خاص خودش رو داره. شخصیت پردازی قوی داره. تک‌تک شخصیت‌ها در کنار هم دلپذیر و تماشایی هستند. از موسیقی متن هوشمندانه‌ای بهره می‌بره. و این هوشمندی صرفا برای موسیقی برای تمام جزییات فیلم دیده میشه؛ اعم از فیلم‌برداری، دکوپاژ و می
مؤمن شیرازیت خاصی دارد!
در قم به منزل یکی از اساتید اخلاق مشهدی رفته بودیم. استاد، بعد از صحبت‌ در مورد ویژگی‌های مؤمن، فرمودند: «مؤمن یک شیرازیت خاصی دارد!»همه تعجب کردند، اما ما سه‌چهار نفری کهٔ شیرازی بودیم، با توجه به مقدمات قبلی، به سرعت منظور ایشان را گرفتیم و خنده‌کنان، احسنت‌هایمان را تقدیم جمع کردیم.سایر طلاب به استاد گفتند: «شیرازی‌بودن چه ربطی به مؤمن دارد؟» ایشان شروع کردند به تطبیق‌ آنچه از صفات مؤمن، که براساس روایات گفت
منبع: https://www.westinghouserepairco.com/
خدمات پس از فروش وستینگهاوس
شرکت وستینگهاوس سال هاست که علاوه بر تولید محصولات مرغوب خدمات پس از فروش وستینگهاوس را نیز به نمایندگی مجاز تعمیر وستینگهاوس ارائه می دهد.با تماس با نمایندگی westinghouse، تفاوت را احساس خواهید کرد. ما سعی در ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن و در کمترین زمان را داریم. نمایندگی وستینگ هاوس، در تمامی ساعات شبانه روز آمادگی خدمت به شما عزیزان را دارد. حتی در روزهای تعطیل در صورتی که نیاز به تعم
حمل خرده بار چیست؟
هنگامی که حجم کالای شما کم باشد .از حمل خرده بار استفاده میشود 
حمل خرده بار به این صورت می باشد که کالای شما به همراه کالای دیگران به صورت اشتراکی توسط وانت و یا کامیون حمل میشود.

حمل خرده بار به عراق
هنگامی که مقدار کالای شما به حد نصاب کانتینر نمیرسد . از حمل خرده بار یا گروپاژ استفاده میکنیم .
هنگامی که مقدار کالا کم باشد .هزینه حمل کالا و همچنین هزینه های گمرکی بسیار زیاد میشود.
وقتی که از حمل خرده بار استفاده میشود . تا
پروژه ساختمانی قالا

شرکت عمرانی و مهندسی قالا در کلیه نقاط کشور پروژه های عمرانی خود را در اختیار 
کلیه شرکت های عمرانی و مشتریان ساختمانی و همچنین دولت-سازمانها- ادارات و ... 
در اختیار انها می گذرد 

شرکت عمرانی از اول تاسیس تا همین الان که حدود 25 سال میباشد کار خود را بی عیب
 و نقص و با مهندسین ارشد و دکترا مهندسی عمران که کادر با تجربه میباشد کار خود را
 پیش میبرد 

شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندس
یک پرستار کودک باید پر انرژی باشد و برای درگیر کردن ذهن کودک فعالیتهای زیادیرو انجام دهد.
یک پرستار کودک باید مراقب امنیت کودک باشد
یک پرستار کودک خوب باید مهارتهای ارتباطی رو بلد باشه و دائما با کودک و مادر در ارتباط باشد.
پرستار کودک باید منعطف باشند زیرا پرستاری از کودک با رویدادهای غیر قابل پیش بینیممکن است روبرو باشد.
 که این رویدادها غیر منتظره هستند و پرستار باید خود را باموقعیت  وفق دهند.
پرستار کودک باید فهمیده باشد و درکی از کو
بسیاری از شرکت های نماشویی ساختمان هستند که قیمت های به نسبت کمتری را به مشتریان خود ارائه می دهند و این در حالی است که شرکت های هم رده قیمت بیشتریی را به شما می گویند.اما علت این تفاوت قیمت در چیست؟ اگر به نوع نماشویی و روش های آن کمی اطلاع داشته باشید می فهمید که یک سری نکات وجود دارد که اگر به آن ها توجه نکنید می تواند ضرر های بسیار زیادی رابه شما وارد کند. توصیه شرکت کارویس به کسانی که می خواهند نماشویی ساختمان را به اجرا در بیاورند این است
وقتی خداوند در داستان آدم میفرماید: إنّی جاعلٌ فی الـ"ـأرض" خلیفة،
یعنی قرار بود آدم و همسرش از ابتدا در زمین فرود بیایند
ولی با مقدّمه و تشریفات و سوروسات؛
من و همسرم زندگی را شروع کردیم بی عروسی و خرید و ماه عسل
چون بیشتر از آدم چیزی نیستیم.

از کجا می‌توانیم مدّعی شویم که
انجام وظایف عرفانی و اخلاقی تداخلی با واجبات فقهی ندارد و فقط شامل مستحبّات می‌شود؟
از آنجا که تداخلات پیش‌گفته در خود فقه آمده است.

جنگهای صلیبی را از آن رو صلیب
وقتی خداوند در داستان آدم میفرماید: إنّی جاعلٌ فی الـ"ـأرض" خلیفة،
یعنی قرار بود آدم و همسرش از ابتدا در زمین فرود بیایند
ولی با مقدّمه و تشریفات و سوروسات؛
من و همسرم زندگی را شروع کردیم بی عروسی و خرید و ماه عسل
چون بیشتر از آدم چیزی نیستیم.

از کجا می‌توانیم مدّعی شویم که
انجام وظایف عرفانی و اخلاقی تداخلی با واجبات فقهی ندارد و فقط شامل مستحبّات می‌شود؟
از آنجا که تداخلات پیش‌گفته در خود فقه آمده است.

جنگهای صلیبی را از آن رو صلیب
 باربری کامرانیه
اتوبار کامرانیه
باربری کامرانیه در تهران اثاثیه هایتان را حمل و نقل و با ضریب امنیتی بالا به مقصد میرسانند. برای شما عزیزان که ساکن منطقه کامرانیه میباشید تنها با یک تماس شما در کمترین زمان ممکن به خدمتتان می آیند و  با اتوبار فرمانیه   شبانه روز در خدمتتان میباشیم و بارهای شما در ر وزن و اندازه ای که باشد سلامت به مقصد میرسانیم. کسب رضایت و امانت داری از اهداف کارگران و کادر اتوبار کامرانیه میباشدکه در کمترین زمان ممک
ما همیشه تعمیرکارانی را برای تعمیر کولر گازی در اصفهان گماشتیم که در سرویس و تعمیر کولر گازی تجربه فراوان داشته باشند و قابلیت کار با انواع کولر را داشته باشند و نحوه تعمیرات کولر گازی در اصفهان را به نحو احسنت انجام دهند تا از هر لحاظ رضایت کسی که به تعمیرات کولر گازی در اصفهان نیاز داشت کسب گردد.
سیستم خدمات دهی آژانس تعمیراتی لوازم خانگی اصفهان تعمیر نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر کولرگازی در اصفهان در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعز
پروژه ساختمانی قالا

شرکت عمرانی و مهندسی قالا در کلیه نقاط کشور پروژه های عمرانی خود را در اختیار 
کلیه شرکت های عمرانی و مشتریان ساختمانی و همچنین دولت-سازمانها- ادارات و ... 
در اختیار انها می گذرد 

شرکت عمرانی از اول تاسیس تا همین الان که حدود 25 سال میباشد کار خود را بی عیب
 و نقص و با مهندسین ارشد و دکترا مهندسی عمران که کادر با تجربه میباشد کار خود را
 پیش میبرد 

شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندس
یعنی واقعاً این شدنیه که ادبیات یه نفر توی همه‌جا یه‌شکل باشه؟ هم محیط کار، هم خانواده، هم دوستان و... ؟ والا من نمی‌تونم، اصلاً نمی‌تونم‌ها. تمرین هم کردم؛ ولی نشد.
مثلاً وقتی تیم راث رو می‌بینم که انقدر خوبه که فقط می‌تونه لعنتی باشه، چطور بگم خواستنیه؟ نه، تیم راث در نظر من فقط می‌تونه لعنتی باشه، نه هیچ چیز دیگه‌ای. اون رابین ویلیامز فقید بود که خواستنی بود. یا وقتی بازار دارو رو می‌بینم که انقدر نکبته که فقط می‌تونه لعنتی باشه، از
یک روش موثر جهت فراگیری نه تنها یک زبان خارجه، بلکه یادگیری سایر دروس حتی دانشگاهی و مدرسه ای باشد. همانطور که در کشورهای جهان اول مانند بسیاری از کشورها اروپایی به دلیل پیشرفت فناوری و در جهت استفاده بهینه از ارزشمند ترین ذخایر بشریت بنام "زمان" بسیاری از مردم به این روش آموزشی نویین در جهان لیکن نا آشنا در ایران روی آورده اند.
زبان آموزانی که همواره برای فراگیری زبان های ایتالیایی و اسپانیایی با من تماس میگیرند همیشه سوالاتی در ارتباط با
این روزا میرم آموزش رانندگی، البته به لطف راهنمایی رانندگی که از یک ماه پیش بخشنامه کرده آموزش به اتباع خارجی بدون نامه‌ی پلیس مهاجرت، حتی بدون قصد گرفتن گواهینامه، ممنوع می‌باشد، نتونستم برم آموزشگاه. پلیس محترم مهاجرت هم به من نامه نمیده، قبلا چون متاهل و بچه‌دار نبودم! الان که مثثثثلا شرط تاهل برداشته شده، به این دلیل که پدر و مادرم کارت آمایش دارن و پاسپورت ندارن. منم هی صبر کردم، هی صبر کردم، هی صبر کردم که شاید این قانون هم مثل بقیه
بسم الله الرحمن الرحیم

قلم احسن

پرسیدم: علم چیه؟

گفت:حیات

گفتم: میشه بیشتر توضیح بدین؟

گفت:علم اون چیزیه که تو رو زنده می کنه.

گفتم: چجوری؟

گفت: خب همون جوری که آب، زاینده رود رو زنده می کنه. البته
به شرط اینکه خودتو از علم مستغنی ندونیا.

گفتم: یعنی نمیشه بدون علم زنده بود؟

گفت: همون جوری که جسمت بدون آب و غذا می میره، روحت هم
بدون آب و غذا می میره.

گفتم: پس رزق روح علمه.

گفت: احسنت.

گفتم: پس چرا بعضیا به خوب بودن یا بد بودن کاری علم دارن ولی

معمولا اولین عکاسی هر کودکی برای والدینش خاص و هیجان انگیز است ، چه میخواهد نوزاد چند روزه باشد یا یک کودک یک ساله . بهرحال برای آنها مهم است که آن به بهترین شکل برگذار شود و تا جزو خاطره انگیز ترین لحظات زندگیشان باشد . 
مادر پدر ها همیشه در اولین بارها شتاب زده و حساس هستند و این حساسیت آنها اکثرا به عکاس استرس و اضطراب میدهد و باعث میشود که عکاس نتواند به نحو احسنت کار حرفه ای خودش را انجام دهد و در نهایت این باعث خراب شدن عکاسی کودک میشود .
سلام چطوری خوبی؟ امیدوارم که حالت خوب باشه....
امروز میخوام در مورد یه موضوع مهم صحبت کنم ، برنامه ریزی
ببین برنامه ریزی یه موضوع خیلی مهمیه که هیچکدوممون بهش توجه نمیکنیم و ثانیه به ثانیه عمرمون را تلف میکنیم و بعدا حسرت میخوریم. ما روزانه 24 ساعت وقت داریم یعنی 1440 دقیقه . خب ما باید به نحو احسنت از این 24 ساعت استفاده کنیم .
چطوری برنامه ریزی کنیم؟
1-ببین اول باید کارهاتو اولویت بندی کنی ببینی کدوم کار را باید اول انجام بدی و مهم تره
2-یه برگه و ق
مرکز مشاوره خانوادگی در شیراز
مرکز مشاوره خانوادگی در شیراز: رروانشناسان و مشاوران حیطه خانواده هر روزه به دنبال راهکار ها و راه حل هایی می باشند که بتوانند مشکلات و مسائل موجود در زندگی شخصی افراد را به بهترین نحو به پایان برسانند. مشکلات در زندگی شخصی و خانوادگی کامل امری طبیعی میباشد اما اینکه این مشکلات تا چه اندازه در حال و آینده فرد تأثیرگذار خواهد بود، نیز بسیار پر اهمیت خواهد بود.
به هنگام برخورد با مشکل ابتدا باید ضمن حفظ خونسردی،

سلام چطوری خوبی؟ امیدوارم که حالت خوب باشه....
امروز میخوام در مورد یه موضوع مهم صحبت کنم ، برنامه ریزی
ببین برنامه ریزی یه موضوع خیلی مهمیه که هیچکدوممون بهش توجه نمیکنیم و ثانیه به ثانیه عمرمون را تلف میکنیم و بعدا حسرت میخوریم. ما روزانه 24 ساعت وقت داریم یعنی 1440 دقیقه . خب ما باید به نحو احسنت از این 24 ساعت استفاده کنیم .
چطوری برنامه ریزی کنیم؟
1-ببین اول باید کارهاتو اولویت بندی کنی ببینی کدوم کار را باید اول انجام بدی و مهم تره
2-یه برگه و
یک روش موثر جهت فراگیری نه تنها یک زبان خارجه، بلکه یادگیری سایر دروس حتی دانشگاهی و مدرسه ای باشد. همانطور که در کشورهای جهان اول مانند بسیاری از کشورها اروپایی به دلیل پیشرفت فناوری و در جهت استفاده بهینه از ارزشمند ترین ذخایر بشریت بنام "زمان" بسیاری از مردم به این روش آموزشی نویین در جهان لیکن نا آشنا در ایران روی آورده اند.
زبان آموزانی که همواره برای فراگیری زبان های ایتالیایی و اسپانیایی با من تماس میگیرند همیشه سوالاتی در ارتباط با
آخرین باری که تو خونه تون شتر قربونی کردین؟!میخندن...خوب آره کی داره پول شتروآخرین باری که گاو قربونی کردین؟!بازم میخندن..خوب آره اینم زیاده حق دارین که دستاتون پایینه.حالا گوسفند که دیگه قربونی کردین؟چند نفر دستشون بالاستکی و براچی؟!بخاطر ماشینمونما هم خونه ساخته بودیمبابابزرگم از مکه برگشته بودداداش کوچولومون به دنیا اومدآره معناشم اینه حالا که شکرخدا ما شادیم دیگران رو هم در شادی خودمون شریک کنیممهمونی بدیم یا گوشتشو بین آدمای فقیر ق
چند وقتی نبودم... دلم تنگ شد :)۱) بخش مسمومین‌ایم. مسمومین ۹۰٪ اوقات یعنی نجات دادن کسایی که خواستن خودکشی کنن یا بیماری روانی دارن. بخش مسمومین ۹۰٪ اوقات یه سرش به زن‌ها وصله. یا یه دختر/زن ای خودکشی کرده، یا یه پسر/آقایی به خاطر یه دختر/زن ای خودکشی کرده. :)) بقیه موارد هم معتادا و الکلیا و اینا...بذار بگم قضیه از چه قراره... انتخاب طبیعی به گوش‌ت خورده؟ ما این‌جا دقیقاً داریم با این انتخاب طبیعی مقابله می‌کنیم. اینا قاعدتاً اگه ما نبودیم، می‌م
در زندگی همه ما پیش خواهد آمد که به مناسبت های مختلف لازم باشد تا
مراسمی ترتیب داده و مهمانانی داشته باشیم، این مجالس می توانند سرشار از شادی و
یا غم باشند و در هر یک از این نوع از مجالس می بایست متناسب با آن خدمات مناسبی
به مهمانان ارائه شود. مطمئنا هماهنگی تمامی بخش های برگزاری مراسم از عهده یک یا
دو نفر بر نخواهد آمد و نمیتوان در مدت زمان کوتاهی همه موارد را به نحو احسنت
هماهنگ نمود. یکی از کار هایی که می توان در این زمان ها انجام داد این است
اسباب کشی با باربری همسفربار تهران
حمل و نقل آسان و سریع لوازم منزل یکی از مهم ترین مسائل و نیازهای هر خانواده ایرانی می باشد ، به خصوص اگر در شهر تهران زندگی می کنید می توانید از باربری تهران استفاده کنید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمل و نقل آسان و سریع لوازم منزل یکی از مهم ترین مسائل و نیازهای هر خانواده ایرانی می باشد ، به خصوص اگر در شهر تهران زندگی می کنید می توانید از باربری تهران استفاده کنید. باربری همسفر با تجربه چندین ساله توانسته
ازهای ساخت
مدیریت پروژه های ساختمانی باید ساختار سازمانی کارگاه را با تخصیص نقشها و مسئولیتها به افراد، برای عملیات مختلف ساختمانی ایجادکند. مدیریت ایمنی نیز یکی از عناصر مهم مدیریت کارگاه است.
در طول زمان ساخت، موارد زیر باید در نظر گرفته شود:
متریال ساخت نباید در کمتر از 3 متری آتش یا تانک آب باشند.
دسترسی به تجهیزات آتش نشانی
دسترسی به طبقات باالتر در طول ساخت
دسترسی موقت یا دائم به کمکهای اولیه آتش نشانی
مدیریت زمان
در نظر گرفتن اهم
ازهای ساخت
مدیریت پروژه های ساختمانی باید ساختار سازمانی کارگاه را با تخصیص نقشها و مسئولیتها به افراد، برای عملیات مختلف ساختمانی ایجادکند. مدیریت ایمنی نیز یکی از عناصر مهم مدیریت کارگاه است.
در طول زمان ساخت، موارد زیر باید در نظر گرفته شود:
متریال ساخت نباید در کمتر از 3 متری آتش یا تانک آب باشند.
دسترسی به تجهیزات آتش نشانی
دسترسی به طبقات باالتر در طول ساخت
دسترسی موقت یا دائم به کمکهای اولیه آتش نشانی
مدیریت زمان
در نظر گرفتن اهم
نکات ارتباطی ویژه آقایان
قیمت: 4000 تومان

آیا  از نکات ارتباطی ویژه آقایان در دنیای امروز آگاه هستید؟ آیا می دانید چطور باید دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم؟ آیا  میدانید زنان در اولین ارتباط است که حس خوب نسبت به طرف مقابل پیدا می کنند؟   میدونید داستان چیه؟ داستان اینه که اکثر افراد فکر میکنند همین که فرد مورد علاقه خود را پیدا کردند دیگر نیازی به چیزی ندارند و همه چیز به نحو احسنت پیش خواهد رفت…   شاید تا به حال افراد زیادی رو در اطرا
احساس خنکی و سرما آن هم در اوج فصل تابستان بسیار لذت بخش است و از آن طرف هم تحمل گرما عذاب آور! به همین دلیل اکثر افراد قبل از اینکه بخواهند به استقبال گرما بروند دست به کار می شوند و به سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل می پردازند.
اهمیت امروزی کولر گازی در منازل
امروزه دیگر استفاده از دستگاه هایی مانند کولر های آبی و دستگاه های اینچنینی رو به منسوخ شدن رفته است. همچنین بخاری های گازی و یا برقی به علت خطرات جانبی آن ها به ندرت در واحد های ساختمان

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای در شهر مقدس مشهد نیز به ارائه خدمت می‌پردازد. فرصتی بی‌نظیر برای مخاطبان عزیز اهل مشهد جهت دریافت مشاوره‌ی طراحی وب‌سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید که با ما در ارتباط باشند.
شاید در چند سال گذشته به اندازه‌ی امروزه، طراحی سایت مشهد از اهمیت والایی برخوردار نبوده و درواقع جایگاهی نداشته است؛ اما در سال‎های اخیر رشد و پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن اینترنت موجب افزایش تجارت‌های اینترنتی و رونق فعالیت‌های دنیای
با عرض ادب و احترام خدمت شما کاربر محترم رسانه امین
داستان
با عرض ادب و احترام خدمت شما کاربر محترم رسانه امین
داستان
باربری میرداماد بهترین باربری
اتوبار میرداماد با بهترین باربری های سطح میرداماد می باشد وبا سبقه ترین باربری در منطقه میرداماد می باشدو ساکنین منطقه میرداماد از باربری و خدمات و سرویس ها راضی می باشندو از عملکرد و حمل و نقل ها و جابجایی هایی که توسط تیم متخصص اتوبار میرداماد انجام میگیرد رضایت دارند.

باربری میرداماد تمام ساعات بدون اتلاف زمان و اینکه شما عزیزان میتوانید به کارهای روزمره خود برسید و نگران هیچ چیز نباشید که اثاثیه های
✍ با نمره بالا آزمونِ وکالت قبول شدم. ولی طبقِ روالِ همه جایِ دنیا برای استخدامِ رسمی باید یک مصاحبه هم میدادم. با اینکه به خودم اطمینان داشتم اما یه کم حرفای دوستام نگرانم میکرد. مهسا میگفت مسوولِ مصاحبه یه مَرد حدودا 35 ساله س که از ریش و تسبیح و یقه ش پیداست از چه قُماشیه!! مهشید میگفت اصلا قیافه پشمالویِ حاج آقا رو که ببینی باید کفاره بدی! مهدیس توصیه میکرد با آرایش نرو مصاحبه!
رشته افکارمو یه صدایِ مهربون پاره کرد: "عاطفه خانوم شمائید عزیز
انواع جزوه ها و واژه نامه های اختصاصی زبان ایتالیایی برای زبان آموزانی که قصد دارند ایتالیایی را قورت دهند. چگونه میتوان ایتالیایی را قورت داد؟ ما با همراهی استاد اختصاصی وب سایتمان سعی نموده ایم در راستای تحقق خدمت رسانی به زبان آموزان آنلاین ایتالیایی کتب و جزوات ایتالیایی را به صورت اختصاصی تالیف نمائیم تا شما با آسودگی هرچه بهتر زبان ایتالیایی را فراگیرید. تهیه این جزوات و کتب جهت شرکت در کلاس های آنلاین اجباری نیست.
اما در صورتی که آ
انواع جزوه ها و واژه نامه های اختصاصی زبان ایتالیایی برای زبان آموزانی که قصد دارند ایتالیایی را قورت دهند. چگونه میتوان ایتالیایی را قورت داد؟ ما با همراهی استاد اختصاصی وب سایتمان سعی نموده ایم در راستای تحقق خدمت رسانی به زبان آموزان آنلاین ایتالیایی کتب و جزوات ایتالیایی را به صورت اختصاصی تالیف نمائیم تا شما با آسودگی هرچه بهتر زبان ایتالیایی را فراگیرید. تهیه این جزوات و کتب جهت شرکت در کلاس های آنلاین اجباری نیست.
اما در صورتی که آ
داشتن چند ستاره در یک هتل چه معنا و مفهومی دارد؟ در این بخش میخواهیم به بررسی ستاره های یک هتل بپردازیم و بدانیم این ستاره ها چه نقشی در رتبه بندی هتلها دارند.، مثلا هتل پدرام سرعین که شیک ترین و لوکس ترین هتل سرعین هست بعنوان یک هتل چهار ستاره چه برتری نسبت به دیگر هتل های شهر داشته تا توانسته این ستاره ها  را همراه برند خود داشته باشد؟
با توجه به استانداردهای معمول اروپا و سیستم استاندارد کشور آلمان پس از بررسی امکانات و خدمات هتل و دریافت
اگر قصد دارید خودتان در خانه با استفاده از ماشین بخارشوی فرشتان را قالیشویی کنید، لازم است که گام هایی بردارید که کمک خواهند کرد تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. قالیشویی در خانه روشی اقتصادی است که به شما کمک خواهد کرد که دیر به دیر تر احتیاج به قالیشویی حرفه ای داشته باشید. در اینجا به این که چطور فرشتان را برای قالیشویی آماده سازی کنید خواهیم پرداخت.
ابتدا موانع را از اتاق خارج کنید
این کاری است که قالیشویان حرفه ای نیز انجام می دهند. اگر
با مراقبت و نگهداری مداوم، شما می توانید به راحتی عمر فرش هایتان را تا چندین برابر افزایش دهید. در این مقاله به نکاتی خواهیم پرداخت که به شما کمک خواهند کرد که فرش هایتان را به نحو احسنت نگهداری کنید.
جارو کشیدن به قاعده
این که فرشتان را مدام جارو بکشید (به خصوص قسمت هایی که رفت و آمد بیشتری رویشان صورت می گیرد) بسیار مهم است. جارو کشیدن باعث حفظ ظاهر مناسب فرش و طولانی شدن عمر آن می شود.
در یک هفته اول پس از تحویل گرفتن فرشتان از قالیشویی هر رو

می‌دانم کتاب‌‌خوان‌های حرفه‌ای با خواندن سه صفحه اول رمان بائودولینو دهان‌شان آب می‌افتد. حق دارند. علاوه بر این، حالا می‌خواهم بیشتر بدجنسی کنم و دل‌شان را هم آب کنم.
قیمت چاپ فعلی این کتاب 672 صفحه‌ای با ترجمه عالی رضا علیزاده 89500 تومان است. ولی چاپ قدیم آن را در یک کتاب‌فروشی شهرستانی دیدم. 29500 تومان. من به این قیمت البته قانع نشدم و آن را نشان کردم. چند روز بعد در هفته طرح تابستانه خرید کتاب با 15درصد تخفیف به قیمت 25075 تومان خریدم؛ هم
قصۀ صالح علیه‌السلام
یک
ابلیس از فریشتگان شنیده بود که ایشان از اسرافیل روایت کردند که از پشت عبید بن عاذر فرزندی پدید آید که دین بتان را قهر کند به حجّت؛ هریک چندی ابلیس در میان آن بت مهین شدی که عبید سادن(1) آن بود، و از میان آن سخن گفتید که: «عبید را از من کفایت کنید که او مرا نشاید و من از شما ناخوشنودم اگر او را از من باز ندارید.» ازآنکه عبید مردی منظور و مشهور بودی از اهل بیت بزرگ با قوّت و شوکت آن، بت پرستان قصد وی نمی‌یارستند کرد. آخر اتّف
چندوقت پیش یه مطلبی میخوندم در مورد مهربان بودن با خود، راهکارهای روانشناسانه ای که تو اون مقاله ارائه شده بود به نظرم یکمی برای فرهنگی ایرانی ناشناخته اومد، در حدی که مطمئنم اگه اون راهکارها رو انجام بدیم اتفاقات جالبی میفته که تو ادامه این متن به اونا اشاره کردم.
– وقتی از یه چیزی ناراحتین وانتون رو پر کنید از آب داغ، تو آب یه عطر خوش بود بریزید، تو وان ریلکس کنید، بعد یه هات چاکلت داغ واسه خودتون درست کنید، سر و پاهاتون رو بدین ماساژورتو

گوشهلبامروکشیدمولبخندمزدم!
سرمروبالانیاوردمتاچشمامرونبینه!
آخههمیشهاعتقادداشتچشمهاحالآدمرو‌نشونمیده!
گفتم: سلام!
گفت:سلامعزیزم!!
زودیازکنارشردشدم
صدازد: آرام،خوبموقعایرسیدی!
تازهچایزعفروندمکردمبریزتواوندوتا... چیمیگفتیدبهش..؟
خندیدموبرگشتمبهشنگاهکردموگفتم:ماگ
خندید......
پشتمیزنشستمکنارش
گفت: حالااینشد،چیبودباباسگرمههاتتوهمبود،آدمدلشمیگرفت......
تبلتشروبازکردونشونمداد
یکدفعهخندمگرفتم!
گفت: تصمیمگرفتمطرزتهیهایندمنوشها
تهران نبکوتر شهر اخ داشتنی ایران محیط‌ های زیادی برای تفریح و سرگرمی دارد. بسیاری برای گردش عصرانه خود، یکی از پارک های جذاب و دلگشا این شهر را انتخاب می کنند و برخی در جستجوی سکوت و آرامش، به یکی از رستوران ها و کافه های انبوه طهران می روند و ساعتی را با رفقا شان خلوت می کنند.

روستاهای گوشه ها-کناره ها تهران
اگر برای تفریج و سرگرم کردن خودتان منظور دارید که احسنت جایی از بیرون از شهر طهران بروید اما به تهران هم  نزدیک  باشید، می توانید روستا
آلنی آق‌اویلر، سلاممی‌خواستم برایت نامه بنویسم، فکر می‌کردم اکنون که باز هم ما مردمی دردکشیده هستیم، شاید خوب باشد که باز هم تو با آن‌ قدرت ترکمنی‌ات، با آن حرکات گالانی‌ات، بیایی و باز هم به نفع مردم مظلوم مبارزه کنی، اما خوب که فکر کردم دیدم که دیگر وقت افسانه نیست.آلنی، می‌دانم که نامه من چیزی را عوض نمی‌کند. اگر به فرض، برای من وقتی داشته باشی، شاید دعوایم کنی. آخر آن آلنیِ صحرا، دیگر خیلی کارها کرده بود و وقتی کسی خیلی کارها می‌کن
مقاله ی عکاسی کودک در فضای باز ابتدا در تاریه ۸ اسفند ۹۶ نشر داده شده است و سپس در تاریخ ۲۴ آذر ۹۷ ویرایش و اطلاعات - قیمت های عکاسی فضای باز و عکس های عکاسی کودک در فضای باز به روز شده است.
جهت رزرو وقت عکاسی در فضای باز آتلیه با شماره زیر تماس بگیرید یا کلمه ی «فضای باز» را به تلگرام این خط ارسال نمایید
۰۹۱۲۱۳۰۸۵۴۳
عکاسی از کودکان شما در فضای باز به ما و شما کمک می کند از کلیشه های رایج در آتلیه عکاسی فاصله بگیریم و کمی بیشتر به واقعیت کودک نزدی
دیوارهای آجر به عنوان نقطعه ای یا فراهم کردن زمینه ای که عناصر طراحی دیگر اتاق را تکمیل یا در تضاد می کند ، به هر اتاق شخصیت اضافه می کند. چه سبک شما صنعتی باشد یا روستایی ، زیبایی و یکنواختی یک دیوار آجری می تواند به زیبایی و زیبایی اضافه کند. در زیر نمونه هایی از آجر طبیعی ، نقاشی شده ، پریشانی و حتی فاکس است که می تواند جذابیت دنیای قدیمی را بیفزاید یا فضای شما را به روز کند.
از دیوارهای آجری به عنوان کانون های طراحی در خانه های چندین مشتری ا
نرم افزار مدیریت پرسنل و حضور و غیاب نرم افکار موجب می شود که نظارت و مدیریت پرسنل به نحو احسنت اجرا شده و از کم کاری های احتمالی کاسته شود . بعلاوه این اطمینان برای پرسنل حاصل می شود که به هیچ عنوان حقی از آنها ضایع نشده و کلیه حسابرسی ها طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت شده در سیستم صورت می گیرد. با اتوماسیون کردن حضور و غیاب در یک سازمان، کلیه عملیات مربوط به ورود و خروج کارکنان شامل مرخصیها، مأموریتها، اضافه‌کاری، شیفتها، تقویم‌کاری و کا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارزان فایل | دانلود پاورپوینت های درسی و تخصصی تحقیق و مقاله